(2:3)
přát., pá 26.3.2021, Xaverov
SK Slavia Praha B - Bohemians 1905 B
Branky: 34. Rigo, 44. Vlasák, 51. Bárta, 54. Šubert, 64. Matys
Reprezentační přestávku vyplnil zápas B-týmu. Sešívaní se utkali v přípravném utkání s B-týmem Bohemians. Deset gólů vítěze nepřineslo.

Sešívaní nastoupili k utkání po dvoutýdenní pauze, kdy program neumožnil uspořádat jiné přátelské zápasy.

Slávisté do utkání nevstoupili nejlépe, hned ve čtvrté minutě se podařilo skórovat hráčům Bohemians a sešívaní tak od začátku utkání prohrávali. Zelenobílý se dostali ve 32. minutě do dvoubrankového vedení, ale slávisté dokázali velmi brzo odpovědět. Ve 34. minutě snižoval skóre z přímého kopu záložník Tomáš Rigo. Hráči Bohemians dokázali po třech minutách opět navýšit skóre na 1:3. Do konce prvního poločasu se podařilo sešívaným snížit na 2:3, když se ve 44. minutě prosadil Adam Vlasák.

Do druhého poločasu sešívaní nastoupili s několika změnami, s cílem zvládnout druhý poločas a otočit skóre ve svůj prospěch. O první zápis mezi střelce druhého poločasu se v 51. minutě postaral Alexandr Bárta a srovnal tak stav zápasu na 3:3. Slávisté na vlně vyrovnání pokračovali s úsilím dostat se do vedení. A to se také podařilo. V 54. minutě se o vedoucí branku sešívaných postaral Martin Šubert. Po deseti minutách navýšil skóre po rohovém kopu hlavou František Matys. Slávisté tak v 64. minutě vedli už 5:3. Hráči Bohemians se ovšem v 73. minutě snižovali na 5:4 a šest minut před koncem se zelenobílým podařilo vyrovnat. Utkání tak skončilo nerozhodně 5:5.