3:3
(1:2)
přát., 23. 6. 2021, Xaverov
SK Slavia Praha B - MFK Chrudim
Slávistý B-tým odehrál ve středu od 11:00 poslední přípravné utkání sezony s druholigovou Chrudimí, s níž remizoval 3:3.

Sešívaným vstup do utkání nevyšel. Už ve 14. minutě otevřela skóre Chrudim, když se trefil útočník Martin Šplíchal. Už za sedm minut se vedení druholigového týmu zdvojnásobilo, když Jakub Šípek proměnil penaltu. Slávisté ale dokázali ještě do konce prvního poločasu odpovědět. Ve 36. minutě snižoval na 1:2 Štěpán Beran.

I druhá půle přinesla tři góly. V 68. minutě poslal Filip Horský hráčům Chrudimi varování, když nastřelil břevno! Svěřencům trenéra Marka Jarolíma se podařilo vyrovnat stav utkání na 2:2 až o tři minuty později, když se po asistenci Štěpána Berana prosadil Filip Šimeček. O pět minut později se slávistům podařilo dokonce zápas otočit, když se po Štětkově přihrávce tentokrát už přesně trefil Horský.

V 81. minutě ale měla poslední slovo Chrudim, když síť sešívaných rozvlnil teprve osmnáctiletý David Látal. Slávisté tak v posledním přípravném utkání této sezony remizovali s druholigovou Chrudimí 3:3.