Trenér: Sparta trestala naše zaváhání | SK Slavia Praha
Více

Trenér: Sparta trestala naše zaváhání

Sparta bezesporu ukázala, jakou má sílu. Ale myslím, že v úvodu tahala za kratší konec, alespoň prvních dvacet minut,“ hodnotil trenér Michal Petrouš start pondělního zápasu se Spartou.

„Sparta bezesporu ukázala, jakou má sílu. Ale myslím, že v úvodu tahala za kratší konec, alespoň prvních dvacet minut,“ hodnotil trenér Michal Petrouš start pondělního zápasu se Spartou.


„Dokázali ale potrestat naše dvě zaváhání a druhý poločas pak rozhodl třetí gól. Potom už byl zápas exhibice. Dohrávali jsme bez většího odporu a bez toho, abychom ohrozili branku soupeře,“ dodal Petrouš.


„Přijeli jsme s tím, že Spartu chceme potrápit a utnout tu její sérii. To se nepodařilo, ale musíme jet dál. Předvedli jsme hezký úvod, my hráče nabádáme, aby se nenechali rozhodit, aby vždycky hráli dál. V těch klukách to je, ale mužstvo pak rozhodí jedna chybička,“ povzdychl si trenér Petrouš.
Hašek: Prohrou bychom devalvovali naši sérii


Výchozí pozice před utkáním byla taková, že my měli sedm vítězných zápasů v řadě a suverénně jsme vedli ligu. Slavia měla šest bodů a velké problémy v úvodu sezony,“ uvedl své hodnocení trenér Sparty Martin Hašek.


Kdyby tu Slavia uspěla, vymazala by svoje neúspěchy, kdybychom my prohráli, zdevalvovali bychom všech sedm vítězství v lize. Chtěli jsme do zápasu vstoupit agresivně, se stejným nasazením jako na jaře. To se nám nedařilo, začali jsme vlažně, nechali soupeře kombinovat, chybovali jsme. Z hráčů Slavie bylo na začátku cítit, že si opravdu věří, že to nebyla planá slova. Kdybychom jejich odpor nezlomili v první půli, měli bychom velké problémy,“ pokračoval Hašek.


Do tempa jsme se dostali postupně, ale nakonec jsme naše zlepšení korunovali dvěma góly. Situace se tím uklidnila a mohli jsme ve druhé půli upravit naší organizaci,“ zakončil Martin Hašek.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články