Informace k nedělní změně hlavního trenéra A-týmu | SK Slavia Praha
Více

Informace k nedělní změně hlavního trenéra A-týmu

Vedení SK Slavia Praha – fotbal a.s. reaguje na informace v médiích týkající se uvolnění trenéra Michala Petrouše z pozice hlavního trenéra A-týmu...

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Vedení SK Slavia Praha – fotbal a.s. reaguje na informace v médiích týkající se uvolnění trenéra Michala Petrouše z pozice hlavního trenéra A-týmu.

Generální ředitel Slavie Miroslav Platil a sportovní manažer Miroslav Držmíšek se sešli s trenérem Michalem Petroušem v pátek 30. září v odpoledních hodinách. Na setkání, které trvalo více než hodinu, bylo trenérovi Petroušovi oznámeno, kdy a jakým způsobem ho jeho nový nástupce ve funkci vystřídá.

Zároveň mu byl nabídnut post hlavního trenéra B-mužstva Slavie.

Prohlášení, že s trenérem Petroušem nikdo oficiálně nejednal a že o chystané změně na postu hlavního kouče A-týmu nevěděl, se nezakládají na pravdě.


Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články