Petrouš v nominaci trenér měsíce, Mičola v kategorii hráč měsíce | SK Slavia Praha
Více

Petrouš v nominaci trenér měsíce, Mičola v kategorii hráč měsíce

Trenér Slavie Michal Petrouš je v nominaci ankety Trenér měsíce května.
Slávistický kouč Michal Petrouš je v nominaci spolu s trenéry Lubošem Kozlem (Dukla Praha) a Jaroslavem Šilhavým (Slovan Liberec).

Trojlístek trenérů vybrala pětičlenná expertní skupina. O vítězi rozhodnou fotbaloví fanoušci, hlasování probíhá na www.hracatrenermesice.cz

Hlasovat mohou do čtvrtka 30. května.

Michal Petrouš převzal A-tým společně s Ivem Knoflíčekm 30. dubna a od té doby Slavia válí. Jablonci nadělila pětibrankový příděl, na půdě vedoucího celku tabulky Plzně vybojovala v deseti výhru 1:0 a v posledních dvou domácích zápasech porazila Budějovice i Hradec shodně 3:0.

V anketě, kterou pořádá Ligová fotbalová asociace, soutěží také další slávista Tomáš Mičola. Slávistického záložníka mohou fanoušci zvolit Hráčem měsíce května. Soupeři mu jsou Néstor Albiach Roger (Dukla Praha) a Michael Rabušic (Slovan Liberec). Rozhodla o tom odborná komise, která vyhodnotila čtyři odehraná květnová kola.

Tomáš Mičola si připsal dvě branky v utkání s Jabloncem a hattrickem rozhodl o výhře nad Českými Budějovicemi. Do zápasu s Hradcem bohužel zasáhnout nemohl kvůli odražené patě.

Hlasování o Hráče měsíce května probíhá na www.hracatrenermesice.cz

 

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články