ONLINE: Přátelské utkání v Norimberku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Přátelské utkání v Norimberku

NORIMBERK - Slavii čeká v reprezentační přestávce přátelské utkání s týmem 2. Bundesligy 1.FC Norimberk. Zápas v tréninkovém centru německého klubu začíná v 16 hodin.
Do Bavorska odjela kombinovaná sestava A-týmu doplněná o některé mladší hráče. Vůbec poprvé jsou s áčkem útočník Jan Kuchta (roč. 1997) a stoper Miroslav Routek, který je členem kádru U19. Hrubeš a Zmrhal odcestovali reprezentovat s jedenadvacítkou, Kodr s výběrem do 19 let, Albánii reprezentuje Bekim Balaj. Dame Diop odcestoval kvůli vízu do Senegalu.

V kádru Norimberku najdeme významnou slávistickou stopu, Ondřej Čelůstka je v základní sestavě proti sešívaným, Ondřej Petrák je v současnosti na srazu české jedenadvacítky. Další z bývalých slávistů Tomáš Pekhart přestoupil v létě do Ingolstadtu.

Slavia nastoupí v této sestavě: Rakovan - Nitrianský, Dobrotka, Fialka, Dostál - Baéz, Gecov - Vukadinovič, Černý, Prošek - Petr.
Lavička: Řehák - Salašovič, Hrubý, Boudjemaa, Routek, Kuchta.


Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Lístky na zápas s Libercem jsou v prodeji

26. 2. 2024
Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Další články