Nejlepší střelec? Ke spokojenosti mi chybí vítězství, má jasno Škoda | SK Slavia Praha
Více

Nejlepší střelec? Ke spokojenosti mi chybí vítězství, má jasno Škoda

PRAHA - Zase zařídil všechny góly Slavie. I kdyby statistici Milanu Škodovi druhou branku nakonec nepřipsali, neřeší to. Naopak ho mrzí domácí ztráta dvou bodů. „Je dobře, že jsme to dvakrát dotáhli, bohužel jsme třetí gól nepřidali," litoval po utkání aktuálně nejlepší střelec SYNOT ligy.
Milane, opět jste vstřelil všechny góly Slavia. Jak moc to těší, i když se nakonec jen remizovalo?
„Jsem rád, že jsem ty góly dal. Ale blbý bylo, že jsme dvakrát museli dotahovat. Jinak jsme hráli dobrý zápas, měli jsme tlak. Vítězství mi k úplné spokojenosti chybí.“

Berete tedy získaný bod jako ztrátu nebo zisk?
„Dvakrát jsme dotahovali. Je dobře, že jsme to dotáhli, ale ve druhém poločase jsme měli velký tlak a třetí gól jsme mohli dát. Bohužel nám to tam nepadlo.“

V utkání byly dva sporné momenty. Nejprve gól Teplic, který padl pravděpodobně po autu a ve druhé půli rozhodčí neodpískal penaltu po střetu hostujícího hráče s Karlem Pitákem. Jak jste situace viděl?
„Nevím. Asi to vidělo hodně lidí. Nevím, co k tomu říct. U toho momentu z druhé půle jsem se na to ptal toho obránce a ten řekl, že Karla stáhnul. Nevím, co k tomu víc říct.“

V zápise jste uveden jako střelec obou gólů, statistická komise možná ten druhý připíše jako vlastní Grigarovi. Řešíte to?
„I kdybych dal jeden gól, to je jedno.“

Jaké to je být lídrem tabulky střelců?
„Je to příjemné, ale potřebujeme tři body a vítězství. Jsem rád, že mi to padá, ale něco chybí.“

Fanoušci si připravili choreo na vaši počest. Cítíte se jako pirát stadionů?
„Bylo to od fanoušků moc hezké. Zahlédl jsem to jen na chvilku. Ale moc za to děkuji.“

Po utkání jste byl režisérem slávistické děkovačky. Vzpomněl jste si na všechna slova?
„Vždycky mám problém se začátkem, pak už si to pamatuju dobře (smích). Ale fanoušci mi pomohli, tak to bylo dobré. Užil jsem si to, ale kdyby byly tři body, tak jsem si to užil víc.“

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články