ONLINE: Slavia hraje v Brně. V základu Prošek | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje v Brně. V základu Prošek

BRNO - Slavia se od 18:00 představí v Brně. Branku opět hájí Martin Berkovec, v základu se představí Václav Prošek nebo oproti utkání v Plzni Robert Hrubý.
V dnešním zápase se hraje o důležité tři body. Domácím chybí v tabulce na sešívané pouhý bod, Slavia se tedy bude snažit svému soupeři odskočit co nejvíce.

Trenér Miroslav Beránek se i v Brně musí obejít bez zraněného kapitána Martina Latky, který má obtíže se stehenním svalem. Místo něj se tedy stejně jako v Brně do stoperské dvojice vedle Jiřího Bílka postaví Lukáš Fialka. Dlouhodobá marodka má pak stále složení Černý, Mičola a Švec.

Uzdravený Martin Berkovec držel sešívané v předchozím zápase a ani v Brně nebude chybět mezi tyčemi. V základní sestavě se oproti předchozímu utkání odehrály dvě změny. Vedle Deliho nastoupí Robert Hrubý, na pravé straně zálohy pak bude operovat Václav Prošek.

Sestava Slavie:
Berkovec - Mikula, Bílek, Fialka, Tamás - Hrubý, Deli - Prošek, Kenia, Zmrhal - Škoda

Lavička náhradníků:
Rakovan, Boudjemaa, Diop, Vukadinovič, Piták, Baéz, Dostál

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky na turnajích ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články