Podali jsme slabý výkon, mrzelo trenéra | SK Slavia Praha
Více

Podali jsme slabý výkon, mrzelo trenéra

BRNO - Miroslav Beránek přišel v zápase se Zbrojovkou nejen o tři body, ale také o klíčového hráče sešívaných. Zraněný Škoda střídal už po necelé půlhodině. „Nechci se na to vymlouvat, náš výkon byl slabý v ofenzivě i defenzivě,“ uznal po utkání.
Trenéru Miroslavu Beránkovi se utkání nehodnotilo lehce. „V první půli byla hra plná osobních soubojů, z naší strany docházelo ke spoustě nepřesností. Šanci jsme ale neviděli ani na jedné straně. O poločase jsme si něco řekli, po prvním obdrženém gólu jsme se ovšem zhroutili. Nevyhrávali souboje, ztráceli jsme lehké přihrávky. Domácí to naopak nakoplo,“ poukázal na důležitý zlom v zápase.

V průběhu zápasu se pokoušel nepříznivý stav pro sešívané zvrátit. „ Chtěli jsme s hrou něco udělat střídáním, to se nám ale nepodařilo. Výsledek 3:0 hovoří sám za sebe, domácí vyhráli zasloužené, gratuluji,“ uznal výkon soupeře trenér.
 
Slavia musela navíc nuceně střídat už po necelé půlhodině hry. „Milan Škoda dostal ránu po odehrání míče a má krevní výron v patě. Jak to bude dál, se uvidí zítra po vyšetření,“ dodal ke stavu svého útočníka Beránek.

Na jeho absenci se ale vymlouvat nechtěl. „Je to náš klíčový hráč a vliv to určitě mělo, nicméně se na to určitě nechci vymlouvat. Dnešní výkon byl slabý jak v defenzivě tak ofenzivě. Jedinou šanci měl Piták a to je zkrátka málo,“ říká na závěr svého hodnocení kouč sešívaných.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články