ONLINE: První domácí zápas. Slavia hostí Liberec | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: První domácí zápas. Slavia hostí Liberec

PRAHA/EDEN ARENA - Slavia se od poprvé v novém ročníku představí svým fanoušků na domácí půdě. Dnes od 17:00 hostí Liberec.
Slavia se doma představí ve skoro stejné sestavě, v jaké načala ligový ročník už v Plzni. K jediné změně došlo v obraně, kde Matina Latku nahradil Jiří Bílek. Martina Latku trápí lehký zdravotní problém, který mu nedovolí do dnešního utkání nastoupit. Není to však nic vážného a v průběhu příštího týdne už by měl opět trénovat. Kapitánskou pásku tak pro dnešní zápas převezme Karel Piták.


Sestava Slavie: Berkovec - Švec, Bílek, Deli, Jablonský - Souček, Hrubý - Mikula, Piták, Zmrhal - Škoda.

Lavička náhradníků: Hrubeš, Bazal, Černý, Kodr, Voltr, Dostál, Červenka.


Aktuálně

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

2. 12. 2023
O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

2. 12. 2023
Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Další články