ONLINE: První domácí zápas. Slavia hostí Liberec | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: První domácí zápas. Slavia hostí Liberec

PRAHA/EDEN ARENA - Slavia se od poprvé v novém ročníku představí svým fanoušků na domácí půdě. Dnes od 17:00 hostí Liberec.
Slavia se doma představí ve skoro stejné sestavě, v jaké načala ligový ročník už v Plzni. K jediné změně došlo v obraně, kde Matina Latku nahradil Jiří Bílek. Martina Latku trápí lehký zdravotní problém, který mu nedovolí do dnešního utkání nastoupit. Není to však nic vážného a v průběhu příštího týdne už by měl opět trénovat. Kapitánskou pásku tak pro dnešní zápas převezme Karel Piták.


Sestava Slavie: Berkovec - Švec, Bílek, Deli, Jablonský - Souček, Hrubý - Mikula, Piták, Zmrhal - Škoda.

Lavička náhradníků: Hrubeš, Bazal, Černý, Kodr, Voltr, Dostál, Červenka.


Aktuálně

Chyběla pomoc individualit. O Vlčáka mám strach

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci po remíze se Slováckem glosoval příčiny ztráty, vysvětlil vysokou minutáž reprezentantů, poodkryl stav marodky a hovořil o výkonech Lukáše Vorlického a Filipa Prebsla.

Nebyli jsme ve své kůži. Měl jsem skórovat...

21. 7. 2024
Kapitán Jan Bořil přišel po bezbrankové remíze se Slováckem odpovídat na dotazy novinářů. Promluvil o neproměňování šancí, rozpoložení týmu, změně postu i výkonu soupeře.

Chyby byly, ale nechal jsem tam pro Slavii srdce

21. 7. 2024
První ligový start za A-tým Slavie, navíc od první minuty. Jen tříbodový zisk chyběl... Proč duel na Slovácku skončil bez branek? Odpovídal Filip Prebsl.

Další články