Vstupenky na Jihlavu v prodeji. Kupte si je včas a vyhněte se frontám! | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na Jihlavu v prodeji. Kupte si je včas a vyhněte se frontám!

PRAHA - Slavia získala v prvním domácím zápase s Libercem bod za remízu a v souboji s Jihlavou chce doma uhájit tři body. Bojovat o ně bude v neděli 16. června od 17:00.
Stejně jako v zápase s Libercem se slávisté představí domácímu publiku v duelu s Vysočinou Jihlava v neděli odpoledne. Vstupenky na utkání s Jihlavou jdou do prodeje ve středu. Zakoupit je můžete jak na pokladnách v Edenu, tak tradičně i přes internet. Pro nakupování online využijte tento odkaz.

Cenová kategorie vstupenek na zápas s Jihlavou je Z1 a cena jednorázového vstupného tudíž začíná na 160 korunách. Studenti, senioři, majitelé karet ZTP, členové Fanklubu nebo Odboru přátel mají výrazné slevy. Pro fanoušky s dětmi je k dispozici rovněž zvýhodněné rodinné vstupné do sektoru Rodiče a děti. Kompletní ceník vstupenek najdete zde.

Vzhledem k tomu, že jde o teprve druhý domácí zápas v této sezoně, doporučujeme všem fanouškům, aby využili předprodeje či přišli na utkání s dostatečným předstihem a vyhnuli se tak případným frontám u pokladen.

Otevírací doba pokladen v Edenu:


Středa
12. srpna13:00 – 19:00
Čtvrtek13. srpna12:00 – 18:00
Pátek14. srpna12:00 – 18:00
Nedělě
16. srpna 12:00 – zápas

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články