285. derby ONLINE: Slavia vede v poločase 1:0 | SK Slavia Praha
Více

285. derby ONLINE: Slavia vede v poločase 1:0

PRAHA/GENERALI ARÉNA – Slavia vede v poločase na vyprodané Letné 1:0. Zatím jedinou branku zápasu dal už v 6. minutě Milan Škoda, ke kterému prolétl balon po Hušbauerově rohu.
Trenér Dušan Uhrin udělal v sestavě několik změn. Kvůli zranění nebo nemoci chybí Milan Černý, Jaromír Zmrhal a Karel Piták. Naopak se do sestavy Slavie vrací Martin Berkovec nebo Jan Bořil. 

Obrana bude mít tedy skoro stejné složení jako proti Zlínu, Jana Mikulu akorát nahradí uzdravený Jan Bořil. V záloze se netradičně na místě pravého záložníka představí Lukáš Železník.

Na levém křídle bude operovat místo Jaromíra Zmrhala dnešní oslavenec Jan Štohanzl. Ve středu zálohy figuruje už tradiční dvojice Tomáš Souček – Josef Hušbauer, který se tak vrátí na stadion svého bývalého klubu.

V útoku nastoupí Milan Škoda, který se před rokem blýskl na Letné nádherným gólem, a doplní ho Miljan Vukadinovič.

Sestava Slavie: Berkovec – Bořil, Latka, Deli, Jablonský – Železník, Hušbauer, Souček, Štohanzl – Vukadinovič, Škoda
 
Lavička náhradníků: Pavlenka, Frydrych, Bílek, Barák, Mihalík, Mešanovič, Kenia

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články