Vstupenky na Duklu v prodeji v neděli na Julisce | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na Duklu v prodeji v neděli na Julisce

PRAHA - Slavii čeká po reprezentační přestávce opět derby na půdě soupeře. V rámci 23. kola se v neděli 3. dubna představí od 15:00 na Julisce.
Slavii čeká v neděli další pražský rival a sešívaní budou o tři body bojovat tentorát na hřišti Dukly. Vstupenky do sektoru hostí budou v prodeji v den utkání přímo na stadionu. Ten otevírá ve 13:30. Pro fanoušky Slavie bude vyhrazen sektor hostí H9, který má kapacitu 873 diváků. Cena jedné vstupenky je 160 Kč a vstupenky bude možné zakoupit na dvou pokladnách u vchodu do sektoru hostí.

Prosíme fanoušky, aby dodržovali návštěvní řád stadionu a vyvarovali se tak jakýchkoliv nepříjemností.


Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články