Vstupenky na Duklu v prodeji v neděli na Julisce | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na Duklu v prodeji v neděli na Julisce

PRAHA - Slavii čeká po reprezentační přestávce opět derby na půdě soupeře. V rámci 23. kola se v neděli 3. dubna představí od 15:00 na Julisce.
Slavii čeká v neděli další pražský rival a sešívaní budou o tři body bojovat tentorát na hřišti Dukly. Vstupenky do sektoru hostí budou v prodeji v den utkání přímo na stadionu. Ten otevírá ve 13:30. Pro fanoušky Slavie bude vyhrazen sektor hostí H9, který má kapacitu 873 diváků. Cena jedné vstupenky je 160 Kč a vstupenky bude možné zakoupit na dvou pokladnách u vchodu do sektoru hostí.

Prosíme fanoušky, aby dodržovali návštěvní řád stadionu a vyvarovali se tak jakýchkoliv nepříjemností.


Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články