ONLINE: Slávisté bojují v Ďolíčku proti Bohemce | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slávisté bojují v Ďolíčku proti Bohemce

PRAHA/ĎOLÍČEK – Od 19:00 v přímém přenosu České televize hrají slávisté v sousedním Ďolíčku proti Bohemians Praha 1905.
V sestavě sešívaných udělal trenér Dušan Uhrin oproti utkání s Teplicemi tři změny. Do hry nemůže zasáhnout zraněný Lukáš Železník, kterého problémy s kotníkem vyřadily pravděpodobně do konce sezony.

Nemocný je Jan Mikula, v týdnu netrénoval kvůli nemoci i Jaromír Zmrhal, proto začíná na lavičce. Do utkání nemůže zasáhnout ani Miljan Vukadinovič, protože si poranil rameno. Stejně jako Tomáš Jablonský, kterého tentokrát na levém kraji obrany nahradil Michal Frydrych. V základu se na levém křídle představí také Antonín Barák.

V útoku se o největší podporu Milana Škody bude snažit Muris Mešanovič, který tak v základu nahradil právě zraněného Lukáše Železníka.

Sestava Slavie: Pavlenka – Bořil, Bílek, Deli, Frydrych – Mihalík, Souček, Hušbauer, Barák – Mešanovič – Škoda

Lavička náhradníků: Berkovec, Jablonský, Piták, Latka, Kenia, Černý, Zmrhal

Aktuálně

Prohlídky se vstupem do zázemí A-týmu

11. 12. 2025
Darujte zážitek! Na leden 2026 jsme připravili komentované prohlídky Slavia Museum a Stadium Tour se vstupem do zázemí a kabiny A-týmu. Exkluzivně si můžete prohlédnout prostory, které nejsou součástí tradičního prohlídkového okruhu a které jsou běžně pro veřejnost po celý rok uzavřeny.

Nahráli jsme jim. Kredit klukům a hlavně fanouškům

10. 12. 2025
Jindřich Staněk hovořil po utkání s Tottenhamem o cenné zkušenosti, smolných brankách i přípravě na penalty. A fanoušci?

Za hranice rivality. Slavia a Teplice pošesté společně pomáhaly

10. 12. 2025
SK Slavia Praha a FK Teplice. Na hřišti jsme soupeři, ale mimo něj se snažíme společně podporovat ty, kteří to potřebují. Při pátečním zápase na Stínadlech oba kluby pošesté v rámci projektu Za hranice rivality spojily své síly.

Další články