Magazín Poločas: Taková byla sezona 2015/2016 | SK Slavia Praha
Více

Magazín Poločas: Taková byla sezona 2015/2016

PRAHA – Magazín Poločas, který vychází u příležitosti posledního ligového utkání, nemůže patřit ničemu jinému, než ohlédnutí za uplynulým ligovým ročníkem. Jaký byl?
Jednou z významných postav, která byla pilířem slávistické defenzivy, je nepochybně Simon Deli. I když mu vykloubené rameno pravděpodobně nedovolí do zápasu zasáhnout, zaslouží si potlesk za svůj výkon v celém ročníku. „Cítím, že mi klub věří. Fanoušci, trenéři, spoluhráči. Z toho mám radost,“ usmívá se urostlý stoper sešívaných v rozhovoru na straně 4.

Prostřednictvím fotografií připomeneme nejdůležitější okamžiky celé sezony. Hráče, bez nichž si dnes základní jedenáctku už nedokážeme představit, zapracovávání nových posil i důležitá utkání, jako třeba podzimní derby v Edenu.

Sobotnímu soupeři z Plzně patří nejen tradiční představení týmu a hráčů, na něž se v jeho dresu můžete zaměřit. Tentokrát se nám Viktorka vloudila i do historického okénka. Trio plzeňských odchovanců v sešívaném zazářilo. Jedna z plzeňských hvězd naopak nejprve nastupovala v červenobílém.

Rozjeté slávistky dokázal zastavit v této sezoně jen Olympique Lyon. Sluší se tedy připomenout jejich cestu Ligou mistryň i tou tuzemskou. V sobotu se rozhodne, zda už potřetí za sebou zvedne kapitánka Blanka Pěničková nad hlavu trofej ligových šampionek.

Dorostenecké soutěže ještě nekončí, přečtěte si proto, co kterou kategorii ještě letos čeká. Nechte se také Odborem přátel zlákat na divadelní představení Knoflíček.

Magazín Poločas koupíte ve fanshopu Slavie, na pokladnách nebo od kolportérů u stadionu a na tribunách. Cena je 20 Kč.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články