Magazín Poločas: Taková byla sezona 2015/2016 | SK Slavia Praha
Více

Magazín Poločas: Taková byla sezona 2015/2016

PRAHA – Magazín Poločas, který vychází u příležitosti posledního ligového utkání, nemůže patřit ničemu jinému, než ohlédnutí za uplynulým ligovým ročníkem. Jaký byl?
Jednou z významných postav, která byla pilířem slávistické defenzivy, je nepochybně Simon Deli. I když mu vykloubené rameno pravděpodobně nedovolí do zápasu zasáhnout, zaslouží si potlesk za svůj výkon v celém ročníku. „Cítím, že mi klub věří. Fanoušci, trenéři, spoluhráči. Z toho mám radost,“ usmívá se urostlý stoper sešívaných v rozhovoru na straně 4.

Prostřednictvím fotografií připomeneme nejdůležitější okamžiky celé sezony. Hráče, bez nichž si dnes základní jedenáctku už nedokážeme představit, zapracovávání nových posil i důležitá utkání, jako třeba podzimní derby v Edenu.

Sobotnímu soupeři z Plzně patří nejen tradiční představení týmu a hráčů, na něž se v jeho dresu můžete zaměřit. Tentokrát se nám Viktorka vloudila i do historického okénka. Trio plzeňských odchovanců v sešívaném zazářilo. Jedna z plzeňských hvězd naopak nejprve nastupovala v červenobílém.

Rozjeté slávistky dokázal zastavit v této sezoně jen Olympique Lyon. Sluší se tedy připomenout jejich cestu Ligou mistryň i tou tuzemskou. V sobotu se rozhodne, zda už potřetí za sebou zvedne kapitánka Blanka Pěničková nad hlavu trofej ligových šampionek.

Dorostenecké soutěže ještě nekončí, přečtěte si proto, co kterou kategorii ještě letos čeká. Nechte se také Odborem přátel zlákat na divadelní představení Knoflíček.

Magazín Poločas koupíte ve fanshopu Slavie, na pokladnách nebo od kolportérů u stadionu a na tribunách. Cena je 20 Kč.

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články