ONLINE: Slavia vstupuje do poháru v Chrudimi | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia vstupuje do poháru v Chrudimi

CHRUDIM - Slavia se představí v rámci třetího pohárového kola v Chrudimi. Výkop utkání je v 16:00.
Trenér Jaroslav Šilhavý bude v pro MOL Cup postrádat útočníka Milana Škodu, který se doléčuje po zranění z derby. Šrámy z nedělního utkání také nepustí do hry Simona Deliho a Ruslana Mingazova. Na marodce zůstává kvůli problémům se zády i gólman Martin Berkovec a kvůli svalovým potížím stále i Levan Kenia. Tomáš Jablonský se vrací po nemoci, dnes absolvoval první trénink.

Na lavičku se naopak vrací uzdravení Dušan Švento a Tomáš Souček. Poté, co nabíral kondici s juniorkou, je na soupisce také poprvé od zranění kotníku Lukáš Železník.

Základní sestava má sice s tou nedělní řadu stejných jmen, trenér Jaroslav Šilhavý ale zamíchal rozestavením. Na stoperu tak bude dvojice Michal Frydrych a Michael Ngadeu, kterého na postu defenzivního záložníka nahradí Jasmin Ščuk. Jaromír Zmrhal se opět přesouvá do středu pole vedle Baráka a v základu naskočí útočník Muris Mešanovič.

Základní sestava: Pavlenka – Mikula, Frydrych, Ngadeu, Bořil – Ščuk – van Kessel, Barák, Zmrhal, Mihalík – Mešanovič

Lavička náhradníků: Řehák, Bílek, Hušbauer, Souček, Švento, van Buren, Železník

Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články