Náš výkon se lepší, těší trenéra Šilhavého výhra nad Krasnodarem | SK Slavia Praha
Více

Náš výkon se lepší, těší trenéra Šilhavého výhra nad Krasnodarem

MARBELLA – Sešívaní v nedělním přípravném utkání s Krasnodarem vybojovali vítězství 2:1. „Naše hra se lepší, výkon byl komplexnější než proti Osijeku,“ potěšila trenéra Jaroslava Šilhavého zlepšená hra červenobílých.
„Výhra nás těší, protože Krasnodar je silný soupeř. Myslím si, že i náš výkon byl diametrálně odlišný od utkání s Osijekem. Hráli jsme mnohem lépe,“ těšilo trenéra Jaroslava Šilhavého.

V čem se tým od minulého utkání zlepšil? „Proti Osijeku jsme sice odehráli dobré pasáže, ale tentokrát to bylo komplexnější, jak v první, tak ve druhé půli. Měli jsme tam i další šance, mohli jsme dát více gólů, ale jsme spokojeni,“ dodal.

Přípravné utkání s Krasnodarem přineslo minimálně dvě dobré zprávy. Tou první byl způsob, jakým padly obě branky. „Je potěšující, že nám se daří využívat standardní situace,“ zdůraznil trenér.

Druhou dobrou zprávou bylo, že se postupně zapojují do hry všichni hráči. „Jsem rád, že se nám vyprazdňuje marodka a že kluci mohli odehrát alespoň třicet minut. Dokonce i Per-Egil Flo už odehrál celé utkání a myslím, že to zvládl velmi dobře. Obrana fungovala, což se pak odrazilo i na výsledku,“ pochvaloval si kouč sešívaných.

Poprvé nastoupil do zápasu Simon Deli. „Příjemné zjištění bylo, že Simon Deli dal branku hlavou. Ještě není v optimální formě, ale šedesát minut na hřišti zvládl velmi dobře, a navíc svůj výkon korunoval brankou. Možná gól posílal Míšovi do Afriky, aby také večer proti Egyptu skóroval,“ zakončil trenér.

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články