ONLINE: Slavia hostí Jablonec | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hostí Jablonec

Třetím domácím soupeřem Slavie v ligové soutěži bude Jablonec a sešívaní mají mají hostům co vracet. Naposledy doma Jablonci podlehli 1:3.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti duelu na půdě Dynama Kyjev tři změny v základní jedenáctce.

V brance nastoupí opět Ondřej Kolář. První změna v sestavě je na levém okraji obrany, kde místo Jana Bořila naskočí Jaroslav Zelený, který do Slavie zamířil právě z Jablonce. Opačná strana obrany bude patřit Vladimíru Coufalovi, ve stoperské dvojici bude duo Ngadeu – Deli.

Střed záložní řady zůstává se stejném složení. Spolu s Tomášem Součkem budou ve středu pole operovat Josef Hušbauer a Jan Sýkora. Druhou změnou je pak nasazení Alexandra Baluty místo Jaromíra Zmrhala na levém křídle. Český reprezentant do utkání nezasáhne kvůli nemoci. Na pravém křídle bude hrát Miroslav Stoch.

Poslední změna je pak v útoku, kde místo Stanislava Tecla začne Milan Škoda.

Sestava: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Zelený– Souček – Stoch, Hušbauer, Sýkora, Baluta – Škoda
Náhradníci: Kovář – Tecl, Kúdela, Bořil, Frydrych, Pokorný, Valenta

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE REPORTÁŽI NA SLAVIA.CZ A NA RÁDIU SLAVIA!

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články