Hráči na hostování: Další trefa Petara Musy | SK Slavia Praha

Hráči na hostování: Další trefa Petara Musy

Matěj Chaluš se vrátil po jednozápasové pauze do základní sestavy Mladé Boleslavi a pomohl k výhře 6:1 nad Opavou. Skvělou formu potvrdil také Jan Matoušek, který asistencí přispěl k remíze Příbrami na Spartě. Podruhé v řadě se za Žižkov trefil Petar Musa.

FORTUNA:LIGA

Jan Matoušek (Příbram) – Mladý záložník přispěl k remíze Příbrami na Spartě. V 6. minutě unikl po levé straně a přihrál na Miroslava Slepičku, který otevřel skóre. Příbram dokázala v závěru vybojovat v desíti bod za remízu 2:2.
Matěj Chaluš (Mladá Boleslav) – Nastoupil na postu stopera v základní sestavě a odehrál celé utkání, Mladá Boleslav si připsala vysokou výhru nad Opavou v poměru 6:1.
Daniel Trubač (Teplice) – Do duelu na půdě Zlína přišel v 79. minutě. Jeho tým nakonec inkasoval v nastavení a prohrál 0:1.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Martin Otáhal (Viktoria Žižkov) – Potřetí v řadě odchytal celý zápas, Viktoria Žižkov ale prohrála v Ústí 1:4.
Ondřej Žežulka (Viktoria Žižkov) – V obranné řadě hrál celých devadesát minut, viděl žlutou kartu.
Marcel Čermák (Viktoria Žižkov) – Nastoupil v základní sestavě, o poločase byl střídán.
Andrei Sintean (Viktoria Žižkov) – Stejně jako Marcel Čermák, také rumunský záložník byl o poločase vystřídán.
Petar Musa (Viktoria Žižkov) – Na hrotu útoku Viktorie Žižkov se bil celé utkání a vstřelil jediný gól Pražanů.

Česká fotbalová liga

Šimon Havrda (Litoměřicko) – Za třetiligové Litoměřicko odehrál v domácím utkání proti Vltavínu 75 minut. Šťastnější byli hosté, kteří zvítězili 2:1.
Lukáš Veselý (Vltavín) – Právě Lukáš Veselý s Vltavínem odvezl z hřiště Litoměřicka tři body. Nastoupil v základní sestavě a byl střídán v 87. minutě.
Kristijan Trapanovski (Viktoria Žižkov) – Přišel do hry na druhý poločas, prohře ale nezabránil.

Pražský přebor

Imad Rondić (Viktoria Žižkov B) – Za B tým Viktorie Žižkov odehrál proti hostující Přední Kopanině celý zápas, všechny tři body za výhru 2:1 odvážejí hosté.
Daniel Krejdl (Viktoria Žižkov B) – Také Daniel Krejdl hrál za rezervu celých devadesát minut.
Vojtěch Mareš (Viktoria Žižkov B) – Proti Přední Kopanině odehrál plnou porci minut.
Václav Pardubský (Viktoria Žižkov B) – Také čtvrtý hráč Slavie odehrál za rezervní celek Viktorie celé utkání.

Jan Kuchta (Slovácko), Olivier Kingue (Ústí nad Labem), David Beňo (Viktoria Žižkov) a Tomáš Freit (Opava) do utkání nezasáhli.