ONLINE: Od 16:30 v Opavě. V bráně nakonec Kovář | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:30 v Opavě. V bráně nakonec Kovář

Sešívané čeká v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY od 16:30 zápas na hřišti Opavy. Utkání odvysílá O2 TV Sport.

Kvůli zdravotním problémům nemohl Jindřich Trpišovský při výběru sestavy spoléhat na Jakuba Hromadu, Ibrahima Traorého, Davida Hovorku. K dispozici mu nebyl také Jan Bořil. 

Při předzápasové rozcvičce postihly problémy se zády i Ondřeje Koláře, který měl utkání coby brankářská jednička tradičně odchytat. Zastoupit ho musel nakonec Přemysl Kovář.

Před Přemyslem Kovářem obrannou čtveřici tvoří Tomáš Holeš, Ondřej Kúdela, Michal Frydrych a Jaroslav Zelený. Na pozici obranného štítu se jako už tradičně postaví Tomáš Souček, nad ním pak bude operovat Nicolae Stanciu společně s Josefem Hušbauerem. Júsufa Hilála na hrotu podporují ze stran Peter Olayinka a Lukáš Masopust.

Sestava: Kovář – Holeš, Kúdela, Frydrych, Zelený – Souček – Masopust, Stanciu, Hušbauer, Olayinka – Júsuf
Náhradníci: Coufal, Tecl, van Buren, Baluta, Škoda, Ševčík

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje ve 16:10. Ti z vás, kteří O2 TV nemají, nemusí zoufat. Do 22. září totiž můžete sledovat sportovní pořady zcela zdarma. Návod, jak naladit sportovní přenosy, najdete zde: O2 TV Sport Pack zdarma

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

I tentokrát vás zápasem provede Radio Slavia, které můžete naladit i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články