Na podporu Radima Nováka vybrali fanoušci 20 tisíc | SK Slavia Praha
Více

Na podporu Radima Nováka vybrali fanoušci 20 tisíc

Diváci středečního přátelského zápasu Slavie proti Ústí nad Labem vybrali skvělých dvacet tisíc korun na podporu vážně nemocného Radima Nováka.

V zápase proti Ústí nad Labem mohli diváci v rámci dobrovolného vstupného přispět na pomoc bývalému brankáři Severočechů Radimu Novákovi, kterému byla před nedávnou dobou diagnostikována vážná forma rakoviny. Slávističtí fanoušci, kteří středeční utkání na Stadionu Evžena Rošického navštívili, ve spolupráci s oběma kluby přispěli na léčbu Radima Nováka skvělou částkou 20 000 Kč! Celý výtěžek byl dnes vložen na transparentní účet založený na podporu bývalého hráče a nynějšího trenéra teplické mládeže. Radimu Novákovi také anonymně přispívají i hráči A-týmu sešívaných. Všem zúčastněným fanouškům a hráčům, kteří bývalému ligovému brankáři přispěli na léčbu, srdečně děkujeme!

Pokud jste středeční přípravné utkání s Ústím nenavštívili a chcete Radimu Novákovi pomoci, můžete poslat příspěvek na transparentní účet 4192599043/0800! Více informací naleznete zde.

Aktuálně

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Premiérový bod v Lize mistryň vystřelila Růžičková

8. 12. 2022
St. Pölten slávistky výrazně přestřílel, skvělá Lukášová i s trochou potřebného štěstí ale udržela pro sešívané premiérový bod v základní skupině Ligy mistryň za remízu 1:1.

Další články