Den s gólmany | SK Slavia Praha
Více

Den s gólmany

I tímto čtvrtkem vás na sociálních sítích provede někdo z hráčů. Tentokrát na to ale nebude sám, bude se jednat o dvojici brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář.

Ani v tento čtvrtek nezůstanou fanoušci na sociálních sítích ochuzeni o den s hráčem. Tentokrát na to ale výjimečně nebude jeden hráč sám. Celým dnem nás provede dvojice sešívaných brankářů – Ondřej Kolář a Přemysl Kovář. Těšit se tak můžete na Den s gólmany!

Jak začíná jejich den, jak probíhá jejich domácí příprava nebo jak tráví čas s rodinami? To vše a mnohem více ve Dni s gólmany. Nepřijdete ani o tradiční večerní živé vysílání na Instagramu, kde hráči zodpoví vaše dotazy nebo pro vás připraví diváckou soutěž o nějaký jimi podepsaný fotbalový předmět.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články