Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Tomáš Wolf ve Slavii zastává pozici asistenta trenéra už od sezony 2015/2016, kdy začínal u týmu U13, který vedl jako hlavní trenér Ondřej Jura a jeho druhým asistentem byl Jakub Glanc. V tomto složení realizačního týmu trénovali dva roky kategorii U13, a pro letošní sezonu se přesunuli ke kategorii U11, ovšem s jednou změnou. Jakub Glanc přešel ke kategorii U15 a do realizačního týmu přibyl trenér Jonathan Davies. Jonathan pochází z Anglie, a proto na své kolegy i hráče mluví jen v angličtině a i tím rozvíjí jejich přehled v tomto jazyce. 

Mimo trénování se Tomáš ve Slávistické akademii věnuje také videoanalytice a rozboru utkání. Jako videoanalytik se soustředí především na rozbor utkání, herních situací a individuálních výkonů hráče.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články