Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Tomáš Wolf ve Slavii zastává pozici asistenta trenéra už od sezony 2015/2016, kdy začínal u týmu U13, který vedl jako hlavní trenér Ondřej Jura a jeho druhým asistentem byl Jakub Glanc. V tomto složení realizačního týmu trénovali dva roky kategorii U13, a pro letošní sezonu se přesunuli ke kategorii U11, ovšem s jednou změnou. Jakub Glanc přešel ke kategorii U15 a do realizačního týmu přibyl trenér Jonathan Davies. Jonathan pochází z Anglie, a proto na své kolegy i hráče mluví jen v angličtině a i tím rozvíjí jejich přehled v tomto jazyce. 

Mimo trénování se Tomáš ve Slávistické akademii věnuje také videoanalytice a rozboru utkání. Jako videoanalytik se soustředí především na rozbor utkání, herních situací a individuálních výkonů hráče.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články