B-tým ve středu poprvé pod novým trenérem | SK Slavia Praha
Více

B-tým ve středu poprvé pod novým trenérem

Ve středu vyzve v rámci 4. kola METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020 slávistický B-tým pod vedením nového realizačního týmu doma Plzeň od 11:00.

Sešívaní po jednoznačné výhře 5:0 nad Bohemians odehrají další domácí zápas už ve středu od 11:00 na Xaverově s Plzní. Béčko se tak poprvé představí pod vedením nového trenéra Marka Jarolíma, který tým převzal po plánovaných přesunech realizačních týmů. „Martin Hyský povede od nové sezony devatenáctku a hlavním trenérem B-týmu se stává Marek Jarolím, který trénoval tým U14. Chceme rozvíjet nejen hráče, ale i trenéry. Marek Jarolím je mladý progresivní trenér, který má za sebou ve Slavii velmi úspěšnou hráčskou kariéru. Má v sobě velký trenérský potenciál s dobrým citem pro fotbal. Věříme, že naváže na dobrou práci Martina Hyského a naše béčko ještě více posune. Hodně si slibujeme i od ještě většího propojení s A-týmem,“ popisuje nového trenéra B-týmu člen představenstva Jiří Bílek.  

Marek Jarolím povede B-tým spolu s asistenty Janem Bauerem a Ivo Knoflíčkem. O kondiční připravenost týmu se bude nově starat Vít Hovorka. Brankáři zůstávají pod vedením Bogdana Stefanoviće.

Ve středu od 11:00 čeká béčko na Xaverově v rámci Letní ligy Plzeň. „Na zápas se těšíme. Těšíme se, že kluky uvidíme v ostrém startu. Máme za sebou sice jen dva tréninky, ale myslím, že zápasy jsou důležité a někdy je to i lepší, že hráče vidíte hned v zápase, kde se vám odhalí více informací. Něco jsme si s trenéry stihli předat, ale těšíme se až kluky navnímáme celkově,“ těší na zápas trenér Marek Jarolím. „Koncentrujeme se na to, co klukům chceme předávat a jak naše herní prvky přenesou do zápasu. Pracujeme na určitých pasážích hry, a právě ty bychom chtěli, aby se do hry už částečně promítly. Chceme vidět co nejvíce hráčů, takže tak přistoupíme i ke skládání sestavy,“ dodává trenér.

„Javier Neruda do zápasu ze zdravotních důvodů nezasáhne, jinak jsou všichni kromě dlouhodobě zraněného Adama Touly zdraví. V kádru ovšem stále chybí Luka Radotić, který nemůže vycestovat ze své země,“ doplňuje Jarolím.

Martin Hyský od nové sezony povede jako hlavní trenér kategorii U19, s asistentem Miroslavem Podrazkým, který v B-týmu ukončil před nedávnem svou hráčskou kariéru. David Střihavka se přesouvá na pozici hlavního trenéra U15 a kondiční trenér Lukáš Bodeček se nyní bude starat o připravenost týmu U16. O dalším složení realizačních týmů budeme informovat v nejbližších dnech.

Vstup na zápas bude umožněn 400 divákům, vstupné je zdarma.

Zápas můžete sledovat online v odkazu zde.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články