Slávisté odletěli do dánského Herningu | SK Slavia Praha
Více

Slávisté odletěli do dánského Herningu

Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Trenérům je k dispozici téměř kompletní soupiska pro play-off Ligy mistrů. Start Petara Musy je ohrožen kvůli zranění z posledního ligového utkání. „Petar musel střídat o poločase. Všichni věříme, že naši fyzioterapeuti a doktoři dají Petara dohromady. Jeho stav ještě není takový, aby nastoupil,“ komentoval zdravotní stav chorvatského útočníka asistent trenéra Zdeněk Houštecký.

Co čeká Zdeněk Houštecký od středeční odvety? „Doma nás soupeř nepřekvapil, my je ale taky ne. První zápas jsme viděli několikrát znovu a bylo to tam vidět. Doma jsme nechtěli dostat gól, byla to velká zodpovědnost. Teď to z kluků spadne, vlítneme na ně naším stylem a přehrajeme je. Myslíme si, že jsme lepší tým než oni,“ řekl před odvetou asistent trenéra.

V postup do Ligy mistrů věří i Lukáš Masopust: „Chceme si splnit další sen. Ukázali jsme si věci, které by na ně měly platit. Věříme, že zvítězíme. Důležité bylo, že jsme nedostali gól doma a víme, že musíme vstřelit gól. Rozhodnou výkony jednotlivých hráčů na hřišti,“ řekl před odletem do Dánska záložník sešívaných.

Zápas v MCH Aréně se odehraje ve středu od 21:00. Pro více informací a fotografií sledujte náš web a sociální sítě.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články