ONLINE: od 18:30 proti Slovanu Liberec | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: od 18:30 proti Slovanu Liberec

Slavia přivítá na svém hřišti od 18:30 FC Slovan Liberec.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro zápas proti Slovanu Liberec několik změn v základní sestavě oproti čtvrtečnímu pohárovému utkání, a to především v záložní řadě.

V bráně začíná tradičně Ondřej Kolář, do stoperské dvojice se k Davidu Zimovi vrací Ondřej Kúdela. Na pravé straně obrany hraje Lukáš Masopust. V rámci rošády nastoupí na pozici levého obránce Jan Bořil, Oscar Dorley se přesouvá na pozici defenzivního záložníka. Zraněného Petra Ševčíka nahradí Lukáš Provod. Útočná trojice zálohy doznala oproti zápasu s Levekusenem jedinou změnu, Ondřeje Lingra střídá Nico Stanciu. Na hrot se vrací Jan Kuchta.

Kvůli zdravotním problémům nebudou trenérovi k dispozici David Hovorka, Tomáš Holeš, Petr Ševčík ani Petar Musa.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Oscar, Provod – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Karafiát, Tecl, Takács, Malínský, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články