ONLINE: od 18:30 proti Slovanu Liberec | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: od 18:30 proti Slovanu Liberec

Slavia přivítá na svém hřišti od 18:30 FC Slovan Liberec.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro zápas proti Slovanu Liberec několik změn v základní sestavě oproti čtvrtečnímu pohárovému utkání, a to především v záložní řadě.

V bráně začíná tradičně Ondřej Kolář, do stoperské dvojice se k Davidu Zimovi vrací Ondřej Kúdela. Na pravé straně obrany hraje Lukáš Masopust. V rámci rošády nastoupí na pozici levého obránce Jan Bořil, Oscar Dorley se přesouvá na pozici defenzivního záložníka. Zraněného Petra Ševčíka nahradí Lukáš Provod. Útočná trojice zálohy doznala oproti zápasu s Levekusenem jedinou změnu, Ondřeje Lingra střídá Nico Stanciu. Na hrot se vrací Jan Kuchta.

Kvůli zdravotním problémům nebudou trenérovi k dispozici David Hovorka, Tomáš Holeš, Petr Ševčík ani Petar Musa.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Oscar, Provod – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Karafiát, Tecl, Takács, Malínský, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články