ONLINE: od 18:30 proti Bohemians 1905 | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: od 18:30 proti Bohemians 1905

Slavia odehraje v neděli od 18:30 vršovické derby proti Bohemians 1905. Jaká sestava do zápasu nastoupí?

Trenér Jindřich Trpišovský posílá do zápasu proti Bohemians 1905 stejnou sestavu, která nastoupila proti Liberci. Jediná změna proběhla na lavičce, kde bude k dispozici místo Ladislava Takácse Matěj Jurásek.

V bráně začíná tradičně Ondřej Kolář, před ním ve stoperské dvojici nastoupí Ondřej Kúdela s Davidem Zimou. Na krajích obrany budou Lukáš Masopust s Janem Bořilem. Na pozici defenzivního záložníka se přesouvá Nico Stanciu. Útočná trojice zálohy doznala oproti zápasu s Libercem jedinou změnu, do jejího středu se posouvá Lukáš Provod. Na hrotu zůstává Jan Kuchta.

Kvůli zdravotním problémům nebudou trenérovi k dispozici David Hovorka, Tomáš Holeš, Ladislav Takács, Petr Ševčík ani Petar Musa.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Oscar, Stanciu – Sima, Provod, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Karafiát, Tecl, Malínský, Traoré, Lingr, Jurásek

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články