ONLINE: od 18:30 proti Bohemians 1905 | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: od 18:30 proti Bohemians 1905

Slavia odehraje v neděli od 18:30 vršovické derby proti Bohemians 1905. Jaká sestava do zápasu nastoupí?

Trenér Jindřich Trpišovský posílá do zápasu proti Bohemians 1905 stejnou sestavu, která nastoupila proti Liberci. Jediná změna proběhla na lavičce, kde bude k dispozici místo Ladislava Takácse Matěj Jurásek.

V bráně začíná tradičně Ondřej Kolář, před ním ve stoperské dvojici nastoupí Ondřej Kúdela s Davidem Zimou. Na krajích obrany budou Lukáš Masopust s Janem Bořilem. Na pozici defenzivního záložníka se přesouvá Nico Stanciu. Útočná trojice zálohy doznala oproti zápasu s Libercem jedinou změnu, do jejího středu se posouvá Lukáš Provod. Na hrotu zůstává Jan Kuchta.

Kvůli zdravotním problémům nebudou trenérovi k dispozici David Hovorka, Tomáš Holeš, Ladislav Takács, Petr Ševčík ani Petar Musa.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Oscar, Stanciu – Sima, Provod, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Karafiát, Tecl, Malínský, Traoré, Lingr, Jurásek

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

20. 5. 2024
Odchovance mládežnické akademie Jan Sirotník prodloužil svou smlouvu se Slavií. Nový kontrakt platí do 30. června 2027.

Derby je naše! Parádní výkon a tři body

19. 5. 2024
Fotbalistky Slavie porazily v pátem kole nadstavby Spartu 3:1! Všechny tři branky padly v prvním poločase, o dvě se postarala Martina Šurnovská a jednu přidala Kateřina Svitková. Slávistky tak prodloužily svou neporazitelnost na 25 zápasů v řadě!

O stříbru, kvalitě ligy i výhledu do budoucna

18. 5. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil na tiskové konferenci po výhře nad Slováckem (2:1) o zklamání ze ztráty šancí na titul, popsal zvyšující se kvalitu ligy, vysekl poklonu Martinu Svědíkovi a poodkryl karty před závěrečným kolem sezony.

Další články