ONLINE: Od​ 17:00 mistrovská rozlučka s Budějovicemi | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od​ 17:00 mistrovská rozlučka s Budějovicemi

Sešívané čeká v sobotu od 17:00 poslední duel sezony, který odehrají v Edenu proti Českým Budějovicím.

Poslední zápas sezony 2020/21 je tady! Oproti minulému utkání udělal trenér Jindřich Trpišovský opět několik změn. Do branky se vrací Ondřej Kolář, stoperskou dvojici tvoří Ondřej Kúdela se Simonem Delim. V záloze nastoupí opět sedmnáctiletý Daniel Samek, v útočné trojici tentokrát hrají Ondřej Lingr a Peter Olayinka místo Michala Berana a Abdallaha Simy, doplní je Mick van Buren. Na hrotu bojuje o korunu krále střelců Jan Kuchta!

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhnou Abdallah Sima, David Hovorka, Tomáš Holeš a Lukáš Provod. Řada reprezentantů dostala volno.

Utkání začíná v 17:00 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Oscar – Samek, Traoré – van Buren, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Zima, Tecl, Beran, Júsuf, Kačaraba, Rigo

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články