AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na DERBY | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na DERBY

Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Mějte na paměti, že diváci přítomní na sportovních utkáních jsou povinni nosit na utkáních ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95).

Pochod

Informace k pochodu zveřejníme během příštího týdne.

Pochod vyrazí po 16.hodině od Rudolfina, kde se fanoušci budou během odpoledne scházet. Odtud se půjde přes Štefánikův most a Letenským tunelem až na stadion.

Přístup na stadion

Do sektoru hostů je přístup z ulice U Sparty přes vstup F, kde se všichni nejdříve podrobí bezpečnostní prohlídce a poté projdou přes turnikety. Držitelé vstupenky do sektoru F20/F21 mají zajištěn vstup přes samostatný turniket na vchodu F - tedy vstupem do sektoru hostů.

Stadion se otevírá hodinu a půl před utkáním, tedy v 17:00. Přibližně v tuto dobu očekáváme příchod pochodu, který organizují fanoušci.

Bezpečnostní prohlídky

Fanoušci se podrobí bezpečnostní kontrole, při které bude kladen důraz na zákaz vnášení pyrotechniky. Upozorňujeme, že v případě nalezení pyrotechniky nebude dotyčnému umožněn vstup na stadion. Do hlediště zároveň nemusí být vpuštěny podnapilé osoby.

Zároveň upozorňujeme fanoušky na to, že je zakázáno vnášet jakékoliv samolepky, skleněné předměty, nápoje, plechovky, spreje apod.

Po zkušenostech z předešlých let upozorňujeme fanoušky, aby při průchodu turniketem přiložili lístek k načtení až poté, co se dotočí turniket za člověkem před nimi, a nedocházelo tak k nutnosti načtení kódu podruhé, protože v tomto případě už kód nebude fungovat.

Doporučujeme všem fanouškům nastudovat si Návštěvní řád Generali arény.

Vstupenky na utkání

Vstupenky jsme rozdělili mezi fanouškovské organizace (Odbor přátel, Tribunu Sever, Fanklub) a část vstupenek byly k dispozici v předprodeji pro permanentkáře! Předprodej začal na pokladnách č.4 v Edenu v pondělí 27. září od 10:00 a už JSOU VYPRODANÉ. Na 1 permanentku bylo možné zakoupit max. 2 vstupenky. Každá osoba pak mohla přijít s max. 2 permanentkami. Jedna osoba tedy mohla zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena vstupenky je 490 Kč a platba byla možná pouze v hotovosti.

Pro fanoušky, kteří se budou chtít prokazovat pouze testem je k dispozici pouze omezené množství vstupenek. V případě, že si fanoušek zakoupí vstupenku, u které bude vyžadováno ověření na základě ukončeného očkování a bude se prokazovat pouze testem, nebude vpuštěn na stadion a zaniká mu nárok na vracení částky za zakoupenou vstupenku.

Na pokladnách na Letné nebudou žádné další lístky v prodeji. Pro Slavii jsou vyčleněny sektory F20 a F21 v horním patře a sektory F1 – F2 ve spodním patře.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články