ONLINE: Souboj mistra a lídra od 18:00 v Edenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Souboj mistra a lídra od 18:00 v Edenu

Eden hostí od 18:00 v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY souboj úřadujícího mistra ligy s vedoucím týmem tabulky, Viktorií Plzeň.

Oproti vítěznému utkání se Sigmou Olomouc udělal trenér Jindřich Trpišovský pro utkání s Viktorií Plzeň tři změny v základní sestavě. Místo Oscara Dorleyho, kterého do hry nevpustí zranění z minulého kola, nastupuje na levém beku netradičně Lukáš Masopust. Od úvodních minut pak v záloze místo Daniela Samka začíná Ondřej Lingr, místo Ivana Schranze, který na poslední chvíli vypadl z osobních důvodů, pak nastoupí Ubong Ekpai.

Kromě zmíněného Oscara Dorleyho, Ivana Schranze a dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Tomáš Holeš a Jan Bořil. Naopak Ladislav Takács už ve výčtu zraněných hráčů nefiguruje, po zranění je už k dispozici na lavici náhradníků.

Zápas začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Masopust – Hromada, Ševčík – Ekpai, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kolář, Plavšič, Stanciu, Samek, Krmenčík, Takács, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články