ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě

Sešívané čeká v neděli večer poslední zápas roku 2021, který odehrají proti Baníku Ostrava. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Hlavní trenér udělal oproti středečnímu osmifinále v MOL Cupu pět změn. Na pravou stranu obrany se vrací Alexander Bah, v defenzivní části zálohy začínají Daniel Samek s Tomášem Holešem, útočnou trojici tvoří Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. Na hrotu nastupuje Ivan Schranz. 

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Mads Madsen, Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Jakub Hromada, Michael Krmenčík, Ondřej Kolář a Jan Bořil.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Samek - Masopust, Stanciu, Olayinka - Schranz

Lavička: Kovář, Plavšić, Horský, Kuchta, Ekpai, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články