ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě

Sešívané čeká v neděli večer poslední zápas roku 2021, který odehrají proti Baníku Ostrava. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Hlavní trenér udělal oproti středečnímu osmifinále v MOL Cupu pět změn. Na pravou stranu obrany se vrací Alexander Bah, v defenzivní části zálohy začínají Daniel Samek s Tomášem Holešem, útočnou trojici tvoří Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. Na hrotu nastupuje Ivan Schranz. 

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Mads Madsen, Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Jakub Hromada, Michael Krmenčík, Ondřej Kolář a Jan Bořil.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Samek - Masopust, Stanciu, Olayinka - Schranz

Lavička: Kovář, Plavšić, Horský, Kuchta, Ekpai, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slavia má na víc

25. 9. 2023
308. derby mělo být oslavou fotbalu. Bohužel, stal se pravý opak. Fotbal v nedělní podobě neodpovídá filozofii, se kterou chceme klub rozvíjet.

110 let Josefa Bicana. Křest i Chodník slávy

25. 9. 2023
Významná byla neděle, hrálo se 308. derby, slavnostní je i pondělí. 25. září by Josef Bican, nejlepší kanonýr historie fotbalu, oslavil 110. narozeniny.

Nový HALFTIME v den narození Josefa Bicana

25. 9. 2023
Dvanácté číslo slávistického magazínu HALFTIME je tady. Věnováno jest Josefu Bicanovi. Z úcty, symboliky, 25. září by oslavil 110. narozeniny. Prostřednictvím exkluzivní zpovědi i návštěvy u něj doma proniknete do světa Igoha Ogbua! A těšit se můžete na řadu dalších exkluzivních materiálů.

Další články