ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě

Sešívané čeká v neděli večer poslední zápas roku 2021, který odehrají proti Baníku Ostrava. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Hlavní trenér udělal oproti středečnímu osmifinále v MOL Cupu pět změn. Na pravou stranu obrany se vrací Alexander Bah, v defenzivní části zálohy začínají Daniel Samek s Tomášem Holešem, útočnou trojici tvoří Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. Na hrotu nastupuje Ivan Schranz. 

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Mads Madsen, Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Jakub Hromada, Michael Krmenčík, Ondřej Kolář a Jan Bořil.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Samek - Masopust, Stanciu, Olayinka - Schranz

Lavička: Kovář, Plavšić, Horský, Kuchta, Ekpai, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Mojma byl na desítku, trn z paty nám vytrhl i Maso

25. 2. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby.

Potlesk patří týmu. Nominace? Teď myslím jen na Slavii

25. 2. 2024
Mojmír Chytil naskočil do zápasu s Pardubicemi (3:0) po poločasové přestávce a soupeře sestřelil třemi brankami v rozmezí osmi minut. Stanovil tak nový rekord samostatné české ligy, která rychlejší hattrick nepamatuje.

Nula vzadu je velmi cenná. Pardubicím vděčím za hodně

25. 2. 2024
Vrátil se do sestavy proti klubu, za který odehrál celou loňskou sezonu, a přispěl jak k čistému kontu, tak k výhře 3:0. „Věřím, že nasbírané sebevědomí dokážeme využít v těch nadcházejících utkáních," říká Tomáš Vlček po vítězství nad Pardubicemi.

Další články