ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Ostravě

Sešívané čeká v neděli večer poslední zápas roku 2021, který odehrají proti Baníku Ostrava. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Hlavní trenér udělal oproti středečnímu osmifinále v MOL Cupu pět změn. Na pravou stranu obrany se vrací Alexander Bah, v defenzivní části zálohy začínají Daniel Samek s Tomášem Holešem, útočnou trojici tvoří Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. Na hrotu nastupuje Ivan Schranz. 

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Mads Madsen, Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Jakub Hromada, Michael Krmenčík, Ondřej Kolář a Jan Bořil.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Samek - Masopust, Stanciu, Olayinka - Schranz

Lavička: Kovář, Plavšić, Horský, Kuchta, Ekpai, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články