Slávistky převezmou pohár pro mistryně ligy | SK Slavia Praha
Více

Slávistky převezmou pohár pro mistryně ligy

Fotbalistky Slavie po posledním domácím utkání v tomto ročníku 1.ligy žen proti Slováckou převezmou pohár pro mistra ligy, který si zajistily už tři kola před koncem. Přijďte si to užít s námi, utkání se hraje v sobotu od 14:00 v Horních Měcholupech.

Přijďte se podívat na vlastní oči, podpořit naše fotbalistky v posledním zápase ligy a oslavit s nimi mistrovský titul! Slávistky zvedly nad hlavu mistrovský pohár naposledy v sezoně 2016/2017, kdy vyhrály ligu s náskokem tři bodů.

„Bude to pro nás zakončení skvělé sezóny, budeme přebírat pohár pro vítěze ligy a slavit zisk titulu. Budeme moc rády, když vás přijde co nejvíce a oslavíte zisk zaslouženého titulu s námi,“ zve na utkání brankářka Olivie Lukášová.  


„Čeká nás poslední zápas ligové sezony, proto bych ráda pozvala všechny fanoušky na oslavy titulu a rozloučení s úspěšnou sezonou. Chtěly bychom poděkovat za skvělou podporu na cestě jak pohárovou Evropou, tak i domácí ligovou scénou, a oslavit s vámi návrat titulu na Slavii,“ přeje si útočnice Tereza Kožárová. 

Aktuálně

O výkonu Ichy s Juráskem i zranění Ewertona

7. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Zlínem nejen o výkonu Slavie, ale i ostrých zákrocích, zranění, udělených kartách nebo výkonech Marka Ichy a Eduarda Santose.

Oslava, jak má být! Pro nás výborný týden

7. 8. 2022
David Jurásek oslavil své nedělní narozeniny dvěma góly do sítě Zlína (4:1), získal trofej pro hráče utkání a pomohl Slavii k prvním bodům v letošním ročníku FORTUNA:LIGY. O všem mluvil v pozápasovém rozhovoru i na tiskové konferenci.

Nebát se, hrát! Gól a přihrávka? Cítím se úžasně

7. 8. 2022
První soutěžní zápas za Slavii, v nejvyšší české fotbalové soutěži rovněž. A Marek Icha ho orámoval gólem a asistencí! „Jde to hrozně rychle všechno, ale užívám si to,“ smál se po utkání se Zlínem.

Další články