ONLINE: Od 14:00 poslední zápas ligy | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 14:00 poslední zápas ligy

Fotbalistky Slavie čeká poslední ligové utkání na domácím hřišti v Horních Měcholupech proti Slovácku. Slávistky převezmou po utkání pohár pro mistra ligy, který si zajistily tři kola před koncem. Utkání můžeme sledovat od 14:00 živě.

Trenér Michal Kolomazník udělal v základní sestavě od posledního utkání tři změny. V bráně začíná jednička týmu Olívie Lukášová. V obraně hrají Simona Necidová, Lucie Bendová, Franny Černá a Gabriela Šlajsová. Defenzívu obstará Tereza Krejčiříková, před ní bude operovat Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. Na stranách nastoupí Kristin Haugstad a Petra Divišová. Na hrotu nastoupí Tereza Kožárová.

Duel začíná ve 14:00 a můžete také sledovat živě v našem přímém přenosu.

Sestava: Lukášová, Bendová, Šlajsová, Necidová, Kožárová, Černá, Krejčiříková, Šurnovská, Haugstad, Szewieczková, Divišová

Lavička: Sladká, Pincová, Lamti, Kotiaš, Kravčuk, Veselá, Bartovičová

Aktuálně

ONLINE: Od 13:00 na hřišti Baníku Ostrava

1. 10. 2022
Po úspěšném postupu do skupinové fáze Ligy mistryň čeká fotbalistky Slavie 6.kolo 1.ligy žen na hřišti Baníku Ostrava. V bráně Fuchsová, poprvé v základu Tenkrátová.

V neděli od 19:00 proti Liberci

30. 9. 2022
Slávisty čeká v neděli od 19:00 ve Fortuna Areně souboj s Libercem. Před zápasem promluvil trenér Jindřich Trpišovský a obránce David Jurásek.

B-tým v neděli od 10:15 s Vyškovem

30. 9. 2022
Po reprezentační přestávce se B-tým v neděli střetne v rámci 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vyškovem. Utkání je na programu od 10:15 na Xaverově.

Další články