Mohamed Tijani odchází do Viktorie Plzeň | SK Slavia Praha
Více

Mohamed Tijani odchází do Viktorie Plzeň

Obránce Mohamed Tijani, který naposledy ze Slavie hostoval v Teplicích, odchází na přestup do Viktorie Plzeň.

Čtyřiadvacetiletý obránce Mohamed Tijani, který pochází z Pobřeží slonoviny, začínal v českém fotbale ve Vyškově, odkud přestoupil do Jihlavy. V polovině sezony 2019/20 přišel do Slavie na hostování. Za sešívané tehdy naskočil do dvou ligových utkání a v létě pak stvrdil svůj trvalý přestup podpisem smlouvy.

První polovinu sezony 2020/21 strávil na hostování v Liberci, kde odehrál osm zápasů ve FORTUNA:LIZE a pět utkání v Evropské lize. V zimě musel potom podstoupit operaci předního zkříženého vazu a absolvovat dlouhou rekonvalescenci. Jarní části uplynulé sezony strávil na hostování v Teplicích, kde si vypracoval pevnou pozici v základní sestavě. Naskočil do šestnácti utkání a vstřelil jednu branku.

Mohamedovi přejeme v jeho další kariéře hodně štěstí.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články