Lukáš Červ přestupuje do Liberce | SK Slavia Praha
Více

Lukáš Červ přestupuje do Liberce

Po dvou hostováních v Jihlavě a Pardubicích odchází jednadvacetiletý záložník na sever Čech.

Lukáš Červ míří do Slovanu Liberec na přestup, Slavia má ale právo zpětného odkupu za předem určenou částku.

"Jedná se o stejný model jako u Denise Višinského. Hráči si díky přestupu získávají pevnou pozici hned od začátku a svými výkony si mohou říct o další zájem Slavie v budoucnu. Přejeme Lukášovi hodně štěstí," popsal přestup mladého záložníka Jiří Bílek.

Mladý záložník působil ve Slavii nejprve mezi lety 2009 až 2011, podruhé pak zamířil do červenobílých barev v roce 2017. Ve slávistickém dorostu slavil mistrovské tituly s celky U17 a U19, zahrál si také mládežnickou Ligu mistrů. Za A-tým Slavie nastoupil mládežnický reprezentant do jediného soutěžního utkání a získal také mistrovský titul v sezoně 2019/20.

Sezonu 2020/21 odehrál na hostování ve druholigové Jihlavě, za kterou vstřelil sedm branek. O rok později zamířil na rok do východočeských Pardubic, za které si připsal 22 ligových startů a dokázal se dvakrát gólově prosadit.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články