ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia

Sešívaní hrají v neděli od 17:00 třetí přípravné utkání v Aigenu proti maďarskému Puskás Akadémia. Zápas můžete sledovat na Slavia TV.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro utkání se třetím týmem uplynulého ročníku maďarské ligy čtyři změny oproti poslednímu zápasu s Rapidem Bukurešť. V bráně začne Aleš Mandous, na pravé obraně nahradil Ivan Schranz Davida Douděru, v záloze vystřídal Tomáše Holeše Lukáš Provod a v útoku hraje místo Václava Jurečky Yira Sor.

Přímý přenos můžete sledovat na našem YouTube kanále nebo níže. Pokud zápas nemůžete sledovat, nechte se utkáním provést Radiem Slavia.

Sestava: Mandous – Schranz, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Provod – Usor, Traoré, Ewerton – Sor

Lavička: Kolář, Holeš, Olayinka, Tecl, Jurečka, Douděra, Ševčík, Valenta, Kačaraba, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Přímý přenos

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články