ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia

Sešívaní hrají v neděli od 17:00 třetí přípravné utkání v Aigenu proti maďarskému Puskás Akadémia. Zápas můžete sledovat na Slavia TV.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro utkání se třetím týmem uplynulého ročníku maďarské ligy čtyři změny oproti poslednímu zápasu s Rapidem Bukurešť. V bráně začne Aleš Mandous, na pravé obraně nahradil Ivan Schranz Davida Douděru, v záloze vystřídal Tomáše Holeše Lukáš Provod a v útoku hraje místo Václava Jurečky Yira Sor.

Přímý přenos můžete sledovat na našem YouTube kanále nebo níže. Pokud zápas nemůžete sledovat, nechte se utkáním provést Radiem Slavia.

Sestava: Mandous – Schranz, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Provod – Usor, Traoré, Ewerton – Sor

Lavička: Kolář, Holeš, Olayinka, Tecl, Jurečka, Douděra, Ševčík, Valenta, Kačaraba, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Přímý přenos

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články