ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia

Sešívaní hrají v neděli od 17:00 třetí přípravné utkání v Aigenu proti maďarskému Puskás Akadémia. Zápas můžete sledovat na Slavia TV.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro utkání se třetím týmem uplynulého ročníku maďarské ligy čtyři změny oproti poslednímu zápasu s Rapidem Bukurešť. V bráně začne Aleš Mandous, na pravé obraně nahradil Ivan Schranz Davida Douděru, v záloze vystřídal Tomáše Holeše Lukáš Provod a v útoku hraje místo Václava Jurečky Yira Sor.

Přímý přenos můžete sledovat na našem YouTube kanále nebo níže. Pokud zápas nemůžete sledovat, nechte se utkáním provést Radiem Slavia.

Sestava: Mandous – Schranz, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Provod – Usor, Traoré, Ewerton – Sor

Lavička: Kolář, Holeš, Olayinka, Tecl, Jurečka, Douděra, Ševčík, Valenta, Kačaraba, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Přímý přenos

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články