Mistryně zahájily přípravu s novým trenérem | SK Slavia Praha
Více

Mistryně zahájily přípravu s novým trenérem

Slávistické mistryně zahájily letní přípravu na novou sezonu. Poprvé je vedl nový trenér, bývalý fotbalista Slavie - Karel Piták.

Fotbalistky Slavie zahájily letní přípravu v novém složení realizačního týmu a několika změnami v kádru. Hlavního trenéra Michala Kolomazníka vystřídal bývalý fotbalista a legenda Slavie Karel Piták, asistentkou trenéra zůstává Blanka Pěničková, novým trenérem brankářek je další ze zvučných jmen českého fotbalu - Michal Špit, na pozici kondičního trenéra pokračuje Lukáš Stránský.

V přípravě na novou sezónu čekají naše fotbalistky přípravná utkání, kde nastoupí proti výběru chlapců U16 Viktoria Žižkov, ABC Braník a Slavoj Vyšehrad, z ženských týmů změří síly se na domácí půdě španělským Realem Madrid, maďarským Gyorem a rakouský týmem Sturm Graz. První mistrovské utkání je na programu 20.8. na hřišti Dukly Praha.

S týmem se rozloučila dvojce ukrajinek Roksalana Kravčuk, Iryna Kotiaš, norka Kristin Haugstad a tunisanka Chirine Lamti, profesionální kariéru ukončila po devatenácti letech ve Slavii Veronika Pincová. O dalších změnách v kádru vás budeme informovat.


Aktuálně

O výkonu Ichy s Juráskem i zranění Ewertona

7. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Zlínem nejen o výkonu Slavie, ale i ostrých zákrocích, zranění, udělených kartách nebo výkonech Marka Ichy a Eduarda Santose.

Oslava, jak má být! Pro nás výborný týden

7. 8. 2022
David Jurásek oslavil své nedělní narozeniny dvěma góly do sítě Zlína (4:1), získal trofej pro hráče utkání a pomohl Slavii k prvním bodům v letošním ročníku FORTUNA:LIGY. O všem mluvil v pozápasovém rozhovoru i na tiskové konferenci.

Nebát se, hrát! Gól a přihrávka? Cítím se úžasně

7. 8. 2022
První soutěžní zápas za Slavii, v nejvyšší české fotbalové soutěži rovněž. A Marek Icha ho orámoval gólem a asistencí! „Jde to hrozně rychle všechno, ale užívám si to,“ smál se po utkání se Zlínem.

Další články