Mládežnické celky v přípravě na novou sezonu | SK Slavia Praha
Více

Mládežnické celky v přípravě na novou sezonu

V červenci začaly přípravu na novou sezonu také dorostenecké celky, v průběhu prvního prázdninového měsíce se z k nim přidali také žáci. Přípravky začnou trénovat opět v srpnu.

U19

Nejstarší dorost zahájil přípravu v úterý 12. 7. Ve dnech 16. - 20. 7. absolvovali dorostenci soustředění v Písku. Následuje tradiční CEE Cup a také přípravné utkání ve Fürthu. Soutěž U19 začíná v sobotu 6. 8. v Karviné, U18 pak odehraje první mistrovské utkání v neděli 7. 8. v Kladně.

Funkce Jméno a příjmení
trenér Milan Titěra
asistent trenéra
Milan Černý
trenér brankářů Petr Kostelník
kondiční trenér David Bujnovský
masér Barbora Šurýnová
analytik Jindřich Vampola

U17

Poprvé se mladší dorost sešel na Xaverově v pondělí 11. 7. a hned odcestoval na soustředění do Nymburka, kde strávil týden. V úvodu uplynulého týdně pak mladí dorostenci odehráli turnaj na Slovensku. Koncem července ještě čeká na tým U17 Memoriál Františka Harašty. Start soutěže je pak na programu stejně jako u kategorie U19 – tedy 6. 8. v Karviné.

Funkce Jméno a příjmení
trenér David Střihavka
asistent Jakub Fajfr

trenér brankářů Daniel Hlubuček
kondiční trenér Lukáš Bodeček
masér Michael Kostka
analytik Jindřich Vampola

U16

Také nejmladší dorostenecký výběr poprvé trénoval na Xaverově 11. července. Po prvním týdnu následoval druhý týden na soustředění v Nymburce, kde sešívaní změřili síly s Teplicemi a Trnavou. Dále jsou na programu duely se Slaskem Wroclaw a Motorletem U17. Vstup do soutěžní podzimní části je pak naplánován na 7. 8. na hřišti Kladna U17.

Funkce Jméno a příjmení
trenér Jaroslav Machač
asistent trenéra Šimon Honetschläger
asistent trenéra Pavel Vyhnal
kondiční trenér Jiří Podaný
trenér brankářů Daniel Hlubuček
masér Václav Šabršula

U15

Nejstarší žákovský celek byl na soustředění spolu s dorostem U16, kde změřil síly se Slovanem Liberec. Na domácí půdě pak slávisté z U15 odehrají přípravný duel se Slaskem Wroclav, v rámci miniturnaje pak také v Hradci s domácím celkem, Sigmou Olomouc a Baníkem Ostrava. Ještě před startem soutěže pak čeká na tým Pavla Němce domácí Bican Cup. Česká žákovská liga U15 startuje pro sešívané 20. 8. na hřišti Meteoru.

Funkce Jméno a příjmení

trenér Pavel Němec
asistent trenéra Matúš Farkaš
asistent trenéra Martin Macháček
asistent trenéra Jaroslav Knypl
kondiční trenér Maroš Kalata
trenér brankářů Myroslav Bon
masér Benedikta Zelenková

U14

Další žákovský tým má za sebou týden přípravy v domácích podmínkách, soustředění v Nybmburce je pak naplánováno od 29. 7. do 3. 8. Kromě přípravného duelu s olomouckou Sigmou čeká na výběr U14 Škriniar Cup v Žilině. Stejně jako pro celek U15 začne liga U14 20. 8. na hřišti Meteoru.

Funkce Jméno a příjmení
trenér Jakub Glanc
asistent trenéra Filip Jeřábek
asistent trenéra Jaroslav Ott
asistent trenéra Michal Šmíd
kondiční trenér Jakub Lukavský
trenér brankářů Myroslav Bon
masér Nikola Groulíková

U13

Hned v prvním týdnu přípravy čeká na žákovský tým U13 přípravné utkání se Slováckem, následuje pak soustředění v Nymburce se zápasem proti Hradci Králové. Během léta jsou ještě na programu duely se Spartou, Českými Budějovicemi nebo turnaj v Braně. Slavia U13 nehraje pravidelně žádnou soutěž, i tak bude program velice pestrý.

Funkce Jméno a příjmení
trenér Jonathan Davies

asistent trenéra Pavol Lehotský
asistent trenéra Martin Hauft
trenér brankářů Myroslav Bon

U12

Také U12 změří koncem července Srpna síly se Slováckem, po turnaji v Hradci Králové následuje týden přípravy v Nymburce. Před startem žákovské ligy ještě odehrají žáci zápasy se Spartou, Brnem a Českými Budějovicemi. Vstup do žákovské ligy je pak naplánován na 20. 8. soupeřem budou Teplice.

Funkce Jméno a příjmení

trenér David Pilař

asistent trenéra Adam Ježek
asistent trenéra Ondřej Horák
trenér brankářů Myroslav Bon

U11

První trénink čekal na slávistickou U11 prvního srpna. Následující týden spolu tým stráví na soustředění v Nymburce. První mistrovský zápas je na programu na konci srpna.

Funkce Jméno a příjmení

trenér Tomáš Wolf

asistent trenéra Jan Moravec
asistent trenéra Nicolas Kaliský
asistent trenéra Dominik Škarda
vedoucí týmu
Tomáš Jaroš
Přípravky

Přípravkové kategorie se sejdou opět v srpnu. Týmy U10, U9 a U8 stráví společný týden na soustředění v Blšanech.

Funkce Jméno a příjmení

hlavní trenér U10 Daniel Vilhelm

hlavní trenér U9 Jan Dus
hlavní trenér U8 Jan Mital
hlavní trenér U7 Petr Bystričan
hlavní trenér U6 Daniel Kraft

Aktuálně

O výkonu Ichy s Juráskem i zranění Ewertona

7. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Zlínem nejen o výkonu Slavie, ale i ostrých zákrocích, zranění, udělených kartách nebo výkonech Marka Ichy a Eduarda Santose.

Oslava, jak má být! Pro nás výborný týden

7. 8. 2022
David Jurásek oslavil své nedělní narozeniny dvěma góly do sítě Zlína (4:1), získal trofej pro hráče utkání a pomohl Slavii k prvním bodům v letošním ročníku FORTUNA:LIGY. O všem mluvil v pozápasovém rozhovoru i na tiskové konferenci.

Nebát se, hrát! Gól a přihrávka? Cítím se úžasně

7. 8. 2022
První soutěžní zápas za Slavii, v nejvyšší české fotbalové soutěži rovněž. A Marek Icha ho orámoval gólem a asistencí! „Jde to hrozně rychle všechno, ale užívám si to,“ smál se po utkání se Zlínem.

Další články