ONLINE: Od 16:00 první ligový zápas proti Hradci Králové | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 první ligový zápas proti Hradci Králové

Sešívaní hrají v neděli od 16:00 první ligový zápas sezony 2022/23 v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové. Podívejte se na sestavu, kterou pro utkání vybral trenérský tým.

V sestavě se objevilo oproti čtvrtečnímu zápasu proti St Joseph's několik změn. Trenérský tým vyměnil celou obrannou čtveřici, ve které nastoupí Douděra, Ousou, Santos a Oscar. Christ Tiéhi se přesunul k Tomáši Holešovi do defenzivní záložní dvojice. V útočné záložní trojici operují Usor, Traoré a Ewerton. Na hrot se posunul Václav Jurečka, který hrál ve čtvrtek na křídle.

Na lavičce je připravený dvacetiletý záložník Marek Icha, který má tak možnost nastoupit poprvé v soutěžním zápase z A-tým.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Holeš – Usor, Traoré, Ewerton – Jurečka
Lavička: Kolář, Masopust, Tecl, Fila, Provod, Ševčík, Schranz, Kačaraba, Lingr, Jurásek M., Icha

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články