AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Brna | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Brna

V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Zápas se hraje v neděli 28. srpna od 19:00 v ADAX INDEX Areně.

Vstupenky

Vstupenky jsou v prodeji do sektoru C a D za cenu 180 Kč a prodej probíhá online zde. Pokud se nevyprodají, budou na místě v prodeji za 250 Kč.

Výjezdy fanouškovských organizací

Na výjezd autobusem se můžete hlásit přímo v TS Storu, více informací je na jejich Facebooku. Fanklub taktéž vypravuje autobus, informace jsou zveřejněné na stránkách Fanklubu.

Parkování

Pokud pojedete autem, tak bohužel v okolí stadionu Srbská nejsou žádné větší parkovací plochy. Auto je tedy potřeba zaparkovat na volných místech v okolí, v blizkých nákupních centrech a dalších místech.

Režim vstupu fanoušků na stadion

Přístup do sektoru hostů je garážový dvorem z ulice Červinkova. Upozorňujeme fanoušky, že během přístupu do sektoru hostů mohou být nejdříve zkontrolováni Policií ČR a následně pořadatelskou službou.

Aktuálně

O výkonu soupeře, řešení brejků i ztrátě středu hřiště

4. 2. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře na nově otevřeném stadionu Pardubic o vysokém napadání a výkonu domácích, neproměňování šancí, brzkém střídání, červené Aihama Ousoua, sektoru hostů i situaci okolo Christose Zafeira.

Cenné a vydřené tři body. Stadion? Klobouk dolů

4. 2. 2023
Důležitým zákrokem za stavu 1:0 pomohl Ondřej Kolář k výhře nad Pardubicemi (2:0). Byl vyhlášen mužem utkání a prozradil nejen dojmy z nového pardubického stadionu.

Jurečka s Olayinkou vystřelili výhru v Pardubicích

4. 2. 2023
Sešívaní v rámci 18. kola FORTUNA:LIGY porazili na venkovní půdě Pardubice 2:0 a potvrdili tak první pozici v tabulce. O góly se postarali Václav Jurečka a Peter Olayinka.

Další články