AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Brna | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Brna

V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Zápas se hraje v neděli 28. srpna od 19:00 v ADAX INDEX Areně.

Vstupenky

Vstupenky jsou v prodeji do sektoru C a D za cenu 180 Kč a prodej probíhá online zde. Pokud se nevyprodají, budou na místě v prodeji za 250 Kč.

Výjezdy fanouškovských organizací

Na výjezd autobusem se můžete hlásit přímo v TS Storu, více informací je na jejich Facebooku. Fanklub taktéž vypravuje autobus, informace jsou zveřejněné na stránkách Fanklubu.

Parkování

Pokud pojedete autem, tak bohužel v okolí stadionu Srbská nejsou žádné větší parkovací plochy. Auto je tedy potřeba zaparkovat na volných místech v okolí, v blizkých nákupních centrech a dalších místech.

Režim vstupu fanoušků na stadion

Přístup do sektoru hostů je garážový dvorem z ulice Červinkova. Upozorňujeme fanoušky, že během přístupu do sektoru hostů mohou být nejdříve zkontrolováni Policií ČR a následně pořadatelskou službou.

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články