ONLINE: Od 18:00 v Polsku první zápas play off UECL | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 v Polsku první zápas play off UECL

Slávisté od 18:00 hrají první zápas play off UECL na půdě Rakówu Čenstochová. V základní sestavě hraje Petr Ševčík nebo Moses Usor.

Trenérský tým udělal oproti odvetě třetího předkola s Panathinaikosem čtyři změny. Do středu obrany se po trestu vrací Eduardo Santos. Pravý kraj obrany má na starosti Ivan Schranz. Tvořit hru ve středu pole bude Petr Ševčík po boku kapitána Tomáše Holeše a Christa Tiéhiho. Na pravém křídle začíná Moses Usor, který se prosadil v prvním zápase proti Panathinaikosu.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Ewertona, Yiru Sora, Václava Jurečku a Lukáše Provoda.

Sestava: Mandous – Schranz, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Holeš – Usor, Ševčík, Olayinka - Lingr
Lavička: Kolář, Sirotník, Masopust, Plavšić, Tecl, Douděra, Valenta, Kačaraba, Jurásek D., Jurásek M., Kričfaluši

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články