ONLINE: Od 18:00 v Polsku první zápas play off UECL | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 v Polsku první zápas play off UECL

Slávisté od 18:00 hrají první zápas play off UECL na půdě Rakówu Čenstochová. V základní sestavě hraje Petr Ševčík nebo Moses Usor.

Trenérský tým udělal oproti odvetě třetího předkola s Panathinaikosem čtyři změny. Do středu obrany se po trestu vrací Eduardo Santos. Pravý kraj obrany má na starosti Ivan Schranz. Tvořit hru ve středu pole bude Petr Ševčík po boku kapitána Tomáše Holeše a Christa Tiéhiho. Na pravém křídle začíná Moses Usor, který se prosadil v prvním zápase proti Panathinaikosu.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Ewertona, Yiru Sora, Václava Jurečku a Lukáše Provoda.

Sestava: Mandous – Schranz, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Holeš – Usor, Ševčík, Olayinka - Lingr
Lavička: Kolář, Sirotník, Masopust, Plavšić, Tecl, Douděra, Valenta, Kačaraba, Jurásek D., Jurásek M., Kričfaluši

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

25. 6. 2024
Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Známe časy prvních pěti ligových kol

25. 6. 2024
Úvodní kolo nového ročníku ligy čeká slávisty v neděli 21. července na Slovácku od 17:00. V sobotu 27. července se sešívaní představí v prvním domácím zápase s Českými Budějovicemi od 20:00.

Sezona U15: mistři ČR i zlato z turnaje v Ostravě

25. 6. 2024
Zlatou sezonu 2023/24 zakončili i starší žáci. Tým U15 prošel ligovým ročníkem neporažen, vstřelil 150 branek a získal tituly českého i celostátního mistra. Další zlato získali slávisté na mezinárodním turnaji v Ostravě.

Další články