Ubong Ekpai bude hostovat v Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha
Více

Ubong Ekpai bude hostovat v Mladé Boleslavi

Záložník Slavie Ubong Ekpai, který jarní část loňské sezony strávil v Baníku Ostrava, odchází na roční hostování do Mladé Boleslavi.

Šestadvacetiletý fotbalista původem z Nigérie přišel do Slavie před sezonou 2021/22 jako volný hráč. Za sešívané během podzimní část nastoupil do 12 ligových utkání, dalších osm startů nasbíral v předkolech Evropské ligy a základní skupině Evropské konferenční ligy. Dva zápasy za sešívané odehrál i v domácím MOL Cupu. Do statistik se střelecky zapsal dvakrát, premiérovou branku vsítil na trávníku Legie Varšava ve 3. předkole Evropské ligy, jedinou ligovou branku v červenobílém zaznamenal proti Pardubicím.

Jarní část uplynulé sezony strávil na hostování v Baníku Ostrava, kde ale i kvůli zranění odehrál jen sedm zápasů. Nyní Ubong Ekpai míří do Mladé Boleslavi, ve které bude hostovat ve zbytku probíhajícího ročníku.

Ubongu, ať se daří!

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články