Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

Dvacetiletý brankář Jan Sirotník prodloužil v Edenu smlouvu do roku 2025. Odchovanec Slavie v loňské sezoně pomohl výraznou měrou rezervě k postupu do FORTUNA:NÁRODNÍ ligy.

„Prodloužení smlouvy pro mě znamená, že lidi ve Slavii ve mě věří, že já sám něco umím. Moc jim za to děkuju a budu se snažit všem odvděčit,“ říká Jan Sirotník.

Jan Sirotník začínal s fotbalem v Králově Dvoře, už v sedmi letech se ale přesunul do Slavie, ve které prošel všemi věkovými kategoriemi. Na svém kontě má také čtyři starty za mládežnické výběry České republiky. V sezoně 2018/19 získal mistrovský titul s týmem U19, následně se přesunul do sešívaného B-týmu.

Za ten během tří let nastoupil do třiadvaceti ligových utkání a pomohl mu vybojovat postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na evropské scéně si zachytal v juniorské Lze mistrů na hřišti Interu Milán.

Dvacetiletý brankář je dlouhodobě zapsaný na B-list Slavie pro evropské poháry, v A-týmu pak plní pozici třetího gólmana.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články