Informace pro fanoušky do Olomouce | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky do Olomouce

V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Vstupenky na zápas

Lístek na utkání do sektoru hostů stojí 300 Kč na krytou a 250 Kč na nekrytou. Prodej probíhá online na webu Ticketportal. Kupujte vstupenky do sektoru O a při nákupu se přihlašte a zadejte kód "skslavia". Pokud se vstupenky nevyprodají, budou v prodeji i na místě.

Výjezd fanoušků

Fanoušci se na Hanou chystají vlakem. Jede se v neděli 9. října z Hlavního nádraží a čas odjezdu bude ještě upřesněn. Pro fanoušky Slavie budou určené vagony vlaku.

Parkování

Nejblíže u sektoru hostů je možné zaparkovat na parkovištích Rošického, U sportovní haly a Lidlu, případně pak na parkovištích Ladová anebo u Billy. Upozorňujeme, že o utkání bude velký zájem a před zápasem budou parkoviště obsazená – dorazte co nejdříve! Po obsazení parkovišť je možné parkovat v přilehlých ulicích.

Pochod

Informace k pochodu zveřejníme příští týden.

Vstup na stadion

Sektor hostů se nachází na východní tribuně v sektoru O. Přístup je z ulice Na Střelnici. Při vstupu proběhne bezpečnostní prohlídka. Upozorňujeme, že osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou vpuštěny, případně budou vyvedeny ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Vstup do sektoru bude otevřen od 17:30. V sektoru budou přítomni členové slávistické pořadatelské služby.

Po zápase

Po závěrečném hvizdu a tradiční děkovačce prosím vyčkejte v sektoru dle pokynů pořadatelské služby a policie. Jakmile budeme puštěni ze stadionu vyrazí fanoušci kteří přijeli vlakem zpět na nádraží. Vlak zpět do Prahy jede ve 21:14.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články