ONLINE: Od 18:00 MOL Cup na Julisce proti Dukle | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 MOL Cup na Julisce proti Dukle

Sešívaní hrají ve středu od 18:00 třetí kolo MOL Cupu venku proti Dukle. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti nedělnímu duelu s Mladou Boleslaví udělali trenéři pět změn v základní sestavě. Ve středu obrany nahradil Oscara Lukáš Masopust. Defenzivní záložní dvojici tvoří Christ Tiéhi a Matouš Nikl, kterého čeká premiéra v základní sestavě. Na levé straně operuje Moses Usor. V útoku začíná Yira Sor.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Eduarda Santose, Lukáše Provoda, Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Petra Ševčíka a Ivana Schranze. Kvůli červené kartě nenastoupí Oscar.

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Masopust, Jurásek D. – Tiéhi, Nikl – Usor, Lingr, Ewerton Sor
Lavička: Sirotník, Olayinka, Tecl, Jurečka, Hromada, Kačaraba, Jurásek M.

Zápas začíná v 18:00 na Julisce a přímým přenosem ho odvysílá ČT sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články