Soupeř ukázal kvalitu, obou gólů je ale škoda | SK Slavia Praha
Více

Soupeř ukázal kvalitu, obou gólů je ale škoda

V utkání dokázala chytit několik velkých šancí soupeře a dlouho držela slávistky v zápase, na zisk bodů to ale nestačilo. Brankářka Olivie Lukášová i přes prohru s Wolfsburgem chválila výkon celého týmu i podporu diváků v Edenu.

Jak výsledek bezprostředně po zápase hodnotíte?
„Ukázaly kvalitu, jsou topový tým. Ne nadarmo jsou tam, kde jsou, myslím si ale, že jsme byly hodně kompaktní a ubránily většinu šancí Wolfsburgu. Je jen škoda, že jsme dostaly ty dva góly. Při druhé brance tam jejich hráčka byla sama, při té první jsme se špatně navázaly. Je to škoda, myslím si ale, že jsme podaly skvělý výkon."

Navíc jste si vypracovaly šance, zápas nebyl na jednu branku. Je alespoň to podle vás pozitivum?
„Určitě ano. Zápas byl nahoru dolů, my si vytvořily pár šancí, v prvním poločase jsme mohly dát gól z rohu. Je škoda, že to tam nepadlo."

Co říkáte na atmosféru v Edenu?
„Chtěla bych moc poděkovat divákům, jsem strašně ráda, že přišlo tolik lidí. Bylo to skvělé, celý zápas nás hnali kupředu, za což jsem strašně ráda."

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články