Soupeř ukázal kvalitu, obou gólů je ale škoda | SK Slavia Praha
Více

Soupeř ukázal kvalitu, obou gólů je ale škoda

V utkání dokázala chytit několik velkých šancí soupeře a dlouho držela slávistky v zápase, na zisk bodů to ale nestačilo. Brankářka Olivie Lukášová i přes prohru s Wolfsburgem chválila výkon celého týmu i podporu diváků v Edenu.

Jak výsledek bezprostředně po zápase hodnotíte?
„Ukázaly kvalitu, jsou topový tým. Ne nadarmo jsou tam, kde jsou, myslím si ale, že jsme byly hodně kompaktní a ubránily většinu šancí Wolfsburgu. Je jen škoda, že jsme dostaly ty dva góly. Při druhé brance tam jejich hráčka byla sama, při té první jsme se špatně navázaly. Je to škoda, myslím si ale, že jsme podaly skvělý výkon."

Navíc jste si vypracovaly šance, zápas nebyl na jednu branku. Je alespoň to podle vás pozitivum?
„Určitě ano. Zápas byl nahoru dolů, my si vytvořily pár šancí, v prvním poločase jsme mohly dát gól z rohu. Je škoda, že to tam nepadlo."

Co říkáte na atmosféru v Edenu?
„Chtěla bych moc poděkovat divákům, jsem strašně ráda, že přišlo tolik lidí. Bylo to skvělé, celý zápas nás hnali kupředu, za což jsem strašně ráda."

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články