Ve středu od 18:45 UWCL proti St.Pöltenu | SK Slavia Praha
Více

Ve středu od 18:45 UWCL proti St.Pöltenu

Fotbalistky Slavie, vedoucí tým 1.ligy žen, čeká už ve středu 23.11. od 18:45 hodin třetí utkání základní skupiny Ligy mistryň. Na stadionu v Mladé Boleslavi vyzvou rakouského mistra St. Pölten. Přijďte podpořit naše fotbalistky, nebo sledujte utkání v přímém přenosu.

Aktuálně první tým rakouské ligy změří síly se Slavii již po několikáté, rakouský tým je pravidelným soupeřem našich fotbalistek v letní, či zimní přípravě. Rakouské mistryně zatím jako slávistky nezískaly v základní skupině ani bod, čeká nás tak velmi zajímavé a vyrovnané utkání, kdy se bude bojovat o první vítězství ve skupině od první do poslední minuty. St. Pölten prohrál s italským AS Řím na domácí půdě 3:4 a na půdě německého Wolsburgu dokonce 0:4. Vstupenky na utkání můžete zakoupit v online prodej Ticketportalu, nebo v den utkání na pokladnách stadionu (platba možná pouze v hotovosti), více info zde.

“Všechny se na zápas moc těšíme! V týmu panuje velmi dobrá nálada, kterou chceme přenést do zápasu a konečné vyhrát! St. Pölten je bojovný tým, který dobře brání, určitě nás čeká vyrovnaný zápas, věřím ale, že i díky podpoře fanoušků uspějeme,“ těší se záložnice Franny Černá, která zatím nastoupila ve všech zápasech Ligy mistryň v základní sestavě.

Zápas můžete sledovat v přímém přenosu od 18:45 hodin na youtube kanálu DAZN.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články