ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Trenér Karel Piták nemá k dispozici zraněnou Lucii Bendovou, Gabrielu Šlajsovou, Martinu Šurnovskou a Terezu Krejčiříkovou.

V bráně dnes stojí opora Olivie Lukášová, v obraně před ní nastupuje čtveřice Denisa Veselá, Alika Keene, Diana Bartovičová a Michaela Khýrová. Post defenzivního záložníka obsadila Tereza Krejčiříková, před kterou operuje Albína Goretkiová a Denisa Tenkrátová. Z křídelních pozic podpoří osamocenou útočnici Wafulu Nekesu Kristýna Růžičková a Kateřina Vithová.

Sestava: Lukášová, Veselá, Keene, Bartovičová, Vithová, Tenkrátová, Krejčiříková, Růžičková, Goretkiová, Khýrová, Nekesa

Lavička: Fuchsová, Kroupová, Kožárová, Necidová, Abrahamsson, Divišová, Goretkiová

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články