Přijďte oslavit Vánoce na Ligu mistryň! Vstupenky v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Přijďte oslavit Vánoce na Ligu mistryň! Vstupenky v prodeji

Dva dny před Štědrým dnem se do Fortuna Areny vrací opět fotbal! Slávistky hostí na závěr skupiny Ligy mistryň od 18:45 AS Řím. Permanentkáři mají vstup zdarma.

Po téměř měsíci a půl se otevřou brány Edenu a slávistky zde odehrají svůj poslední letošní duel proti italským vicemistryním AS Řím. V základní skupině Ligy mistryň měřily síly s německým Wolfsburgem, rakouským St. Pöltenem a italským AS Řím. Tým Karla Pitáka získal z pěti zápasů dva body, když remizoval v zápase s rakouským St. Pöltenem po brance Kristýny Růžičkové 1:1, a druhý bod přivezl z Wolfsburgu za senzační bezbrankovou remízu s favoritem celé soutěže! V pátek slávistky sehrají ještě páté utkání ve skupině proti Wolfsburgu. Přijďte holky podpořit a rozloučit se s fotbalovým rokem 2022.

Kromě tradičního občerstvení na stáncích bude u vstupu číslo jedna otevřena kavárna, v rámci níž se můžete zahřát svařeným vínem, nealkoholickým punčem a dát si i vánoční občerstvení jako perníčky nebo vánočku. Před zápasem můžete také nakoupit slávistické dárky ve fanshopu, otevřeno bude do 20:00.

Vstupenky na utkání s AS Řím

Držitelé permanentních vstupenek

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo, v rámci otevřených sektorů na toto utkání.

Volný prodej 1+1 zdarma

Cena vstupenky ve volném prodeji je jednotná: 99 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma, bez nutnosti si vyzvedávat lístek.

Vstupenky na utkání žen je možné zakoupit v akci 1+1 zdarma, a to od středy 14. 12. 2022 od 14:00 v online prodeji Ticketportalu za 99 Kč pro dospělé. Jednu vstupenku zdarma k zakoupené vstupence pořídíte při nákupu online až v košíku, tedy ve druhém kroku vašeho nákupu.

Pro děti do 15 let je vstup zdarma (po předložení průkazu opravňujícím čerpání slevy u vstupu).

Vstupenky můžete koupit online anebo v den utkání od 16:00 hodin na pokladnách stadionu, za stejnou cenu.

Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku buď v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články